2703
2553
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2188954 بازدید | 30805 پست
nedi
چای سبز از نوشیدنی‌هایی است که باعث ترمیم فولیکول مو می‌شود و رشد موها را تسریع می‌کند
چای سبز :‌ چای سبز بالقوه تاثیرات مفیدی همچون ضد سرطان وخواص انتی اکسیدانی رابواسطه ی وجود epigallocatechin3-gallate(EGCG) یک جزاصلی سازنده پلی فنول ها دارد . اخیرا گزارش شده که EGCG ممکن است درجلوگیری یا درمان ریزش مو هورمونی به واسطه ممانعت انتخابی فعالیت 5-alpha-reductase مفید باشد.EGCG که ماده ی فعال چای سبز می باشد بطور مشخصی باعث طولانی شدن عمر فولیکول های مو در محیط خارج سلول می شود .

در واقع باوربراین است که انتی اکیدان های چای سبز می توانند به کاهش بیماری های مو مانند ریزش مو کمک کنند . 5-alpha-reductaseانزیمی است که تستوستروت ازاد را به دی هیدرو کسی تستوسترون dihydrotestosterone(DHT) تبدیل می کند ،که DHT ازفاکتورهای متعدد الگوی طاسی در زنان می باشد .
چای سبز محرک گردش خون سالم است که ی تواند مستقیما برای فولیکول های مو بواسطه ی تغذیه واکسیژن رسانی به انها مفید نشان می دهند که چای سبز همچنین برای پوست سر مفید است

من چای سبز رو هم می خورم هم گاهی اوقات موهام رو باهاش ماساژ می دم
شلتوک برنج هم بچه ها اینجا گفتن احتمال داره هورمونها رو به هم بریزه برای همین نخور و دم کن به موهات ماساژ بده
شلتوک وچای سبز هم من از عطاری خریدم مارکم نداشت فله ای بود .
درین درگه که گه گه که که و که که شود ناگاه مشو غره به امروزت چو از فردا نهی آگه
بچه هاااا من چند ماه پیش که آز دادم هیچ مشکلی نداشتم هورمونام هم میزون بود..از گفته های شیدی جان فهمیدم پس ریشه موهام به DHT حساسه... حالا باید چه کنم این حساسیت از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟

یکیش که خوردن چای سبزه
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آناهید جان سوال منم همینه که ترکیب روغنا چه دخلی به DHT داره؟؟؟ همش فکر میکنم روغنا جنبه تقویتی داره..مثلا چای سبز و قهوه رو شیدی جان گفته تاثیر داره روش...

اینارو میپرسم که بدونم واقعا کدومش تاثیر گذاشته رو رویش موهام

شیدییییییییییییییییییییییییییییی کجاااایی؟ سرتا پا سوالم به خدا

آهااااااااا فک کنم روغنا باعث شده مو دربیارن امااااااااااااا رو DHT تاثیر نداشته که همچنان ریزش دارم..درسته؟؟؟؟؟

یعنی روغن کاری که کردم رو رویشم تاثیر ذاشته نه اینکه رو DHT تاثیر گذاشته باشه درسته؟؟؟؟؟؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
بچه ها جناب حیدری گفت 12 تومن + هزینه پست

هرچقدر باشه

....................دوستانی که میخوان بخرن چه کار کنیم؟

ماالیزا جان من موهام نازک شده ولی ریزش ندارم و کم شدن
نمیدونم بزار شیدی میاااد ج میده
ولی ب من گفتن دکتر منصوری رو قبووول دارن
اگه بتوونی بری دکتر که تشخیص بده که لازمه قرص بخوری یا نه
خوبه
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
دیانا بزار کچلان دیروووووووووز
خاله جگلی امروووز
ولی ب نظرم همینجا خوووبه هاا مطالبو که زحمت میکشین صفحااات اول جمع بندی میکنین .....
یکجا باش بهتره
ممنون بابت همه چی از همه دست اندر کاران

فعلا
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
2714
آوا جون اون املا هم خوبه حتی خود عطاری میگفت قویتره ولی من ترجیح دادم ساده استفاده کنم چون روغن نارگیل دارم.
سرم ایوروشه هم حدود 70تا80 باید باشه.
آناهید جون جناب حیدری نگفتن چند میشه هزینه پست؟
2706