2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190914 بازدید | 30805 پست
گلی جون حالا من چقدر بزارم با چی اندازه بگیرم درست باشه؟؟؟؟
سپیده جون ولی همه برندا محلول و کرم ابروهاشون با محلولای مو متفاوته.ممکنه نوع پیاز و خود مو جا با جای دیگه متفاوت باشن.منم چند بار گفتم بزنم ولی ریسک نکردم.بچه ها لااقل به مژه هاتون نزنین دیگه.بابا با چشم سروکار داریناااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا خدای ابرووو ام
اینو خدا دیگه کم نزاشته ولی موامو نمیدوم چرا اینطور شد والا
یه موهایی داشتم ............
مامانم که میگه چشم رفت
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
2728
روغن تقویت ابرو و مژه:
4 ق غ خرد شده برگ مورد
1 ق غ کندر
5 لیوان آب
یک لیون روغن زیتون.

کند را پودر و در نصف لیوان آب بریزید
برگ مودر را در مابقی آب ریخته 10 ساعت صبر کرده و سپس آن را روی حرارت قرار داده پس از 1 ساعت کندر را به آن اضافه کنید. 10 دقیقه بعد صبر کنید از روی حرارت بردارید.و آنرا صاف کنید.بعد روغن زیتون را به محلول صاف شده اضافه کرده مجدد روی حرارت بزارین.تا آبش کاملا بخار شه.. روغن را صاف نموده و در ظرفی نگدارید. روزانه یکبار با چوب سرمه یا انگشت به ابر بزنید. برای مژه هم فقط به مژه پایین بزنین. پلکو ببندین مژه بالا هم چرب می شه.. مراقب باشین روغن تو چشمتون نره. اگر رفت می سوزه اما سوزشش بر طرف می شه.

منبع : کتاب زیبایی با معجزه سبز
این سبد داروهای گیاهیم انقدر پر شده که هر کی ببینه فک میکنه تمام بدنم پر مرضه
خرگوشک هم باید اضافه کنم ظاهرا !! میدونم ضرر داره ها ولی نمیدون چرا بازم موقع زدن خیره میشم و به مژه هام هم میزنم
معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
سوفیااااااااااا مواظب باش دختر .............نیای ابرو رو درست کنی
بزنی چشمشم کووور کنی
من که ی میرفتم پیش این دکتراااا
بابام میترسید
میگفت بیخیااال بابا این مواتو نگه دار دیگه کم تر نشن
زیاد شدنشووون پیش کش
سوفیااااااااااا مواظب باش دختر .............نیای ابرو رو درست کنی
بزنی چشمشم کووور کنی
من که ی میرفتم پیش این دکتراااا
بابام میترسید
میگفت بیخیااال بابا این مواتو نگه دار دیگه کم تر نشن
زیاد شدنشووون پیش کش
نه مامان فرشته مشکلی نیست واسه منم همینو نوشته ... معمولا مهم ترین تاثیرشونو مینویسن ... البته یه بار که باهاش ترکیبی درست کنی متوجه میشی که برای موهات خوبه یا نه
معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
چششششششششششششششم دیگه نمیزنم به مژه هام ... خداروشکر مژه هام خوبه ولی آدم خیره باشه همینه دیگه
2706