2703
2553
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2188994 بازدید | 30805 پست

من خیلییییییییی از شنبلیله راضیم

راستی تجربه من اگه آب شنبلیله رو بگیرید و بریزید تو یه شیشه دارویی در بسته تا 2 هفته میمونه من امتحان کردمممممممممم

موهام خیلیییییییییی درومدههههه
سلام واااااااای مژده واقعا این قدر میریزه؟؟؟؟ من از دو روز بعده استفاده از شنبلیله ریزشه موهام قطع شد خدا رو شکر الان که موهامم کوتاه کردم راحتترم یه چیزه دیگه امتحان کن این جوری که نمیشه

من الان هفته ای سه روز شنبلیله میزنم الان فکر کنم 3 یا 4 ماهه و دیشبم واسه اولین بار یه درمانه جدید شروع کردم همه جور حبوباتی رو با گندم اسیاب کردم با تخمه مرغ کامل و پوسته تخمه مرغ نجوشیده زدم به موهام که اگه خدا بخواد میخوام روز در میون یا هفته ای دو بار انجامش بدم تو هم این یکی رو انجام بده شاید جواب بده

اراه جان چند وقته شنبلیله میزنی؟؟؟؟ چه قدر موهات در اومده؟؟؟؟؟

من دنباله راهیم که زودتر موهایه ریختم در بیاد الان در حاله رویشن اما سرعتش کمه

LilySlim Weight loss tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مژده امیدوارم زوده زود یه درمانی به موهات بیفته و ریزشش قطع بشه این درد خیلی ازار دهنده است خدا به هممون نظر کنه دلمون شاد بشههههههههه واااااای فکر کنین موهایه سالم و خیلی پر بلند و....... خودتونو تصور کنین چه لذتی داره مثلا رفتین ارایشگاه رنگو مش کنین موهاتونو تا کمرتون خیلی هم پرررررررررررررررر

2720
مزده جون یه روش دیگه هم هست اگه به بن بست رسیدی میتونی اینم امتحان کنی
پوست یک مرغ با یک بسته قرص HD و چند حبه سیر رو میجوشونی آبشو صاف میکنی قبل حموم دو ساعت میذاری رو پوست سرت بمونه بعد میشوری.
اینم زنداییم استفاده کرده یعنی یک ماه از این روش استفاده کرده بود بعد ادامه شو شنبلیله زده بود میگفت معجزه میکنه. ولی من بدجوری چندشم شد! یه بار درست کردم ریختم بیرون. ببین اگه تونستی امتحانش کن.
وای اره چندشیه دیانا حالا فعلا شنبلیله رو بطور جدی تری می زنم ایشالا که درس می شه اگه نشد دستور تو رو می زنم دیانا شما فقط سرت خالی شده بود یا همچنان ریزش داشتی که شنبلیله جلوی ریزشتو گرف؟
حالا اون دستور زن داییت دیانا جان قرص های ای هم باید بجوشه؟
مژده جون منم دقیقا مثل خودتم از وقتی یادم میاد ریزش مو داشتم بعضی وقتهای خیلی زیاد بعضی وقتها کمتر
نصف دکترهای شهرمونو رفتم انواع و اقسام داروها رو امتحان کردم ولی افسوس
هیچوقت ریزش موهام قطع نشده به عنوان اخرین راه کاشت مو رو گذاشتم ولی دکترم میگه تو سن تو خیلی زوده برای این کار
الان دیگه بی خیال شدم تقویتش می کنم ولی دیگه مثل گذشته نگرانش نیستم
2714
اصلاااااااااا قرص اچ دی یا ال دی به سرتون نزنین
این قرصا هورمونین و استروژن موجود در ترکیبات این قرصها از طریق پوست سرتون جذب میشه.......حالا شما حساب کنید یه بسته از این قرصا چقدر استروژن داره !!!!!!!! و شما چه دوز بالایی از استروژن رو وارد بدنتون میکنین........پس لااقل روش جلوگیریتون رو یاسمین یا دیان کنید تا ریزش موتون کمتر بشه باز دوز استروژن تو این قرصا به مراتب خیلیییییییییییییییییییییییییییییی کمتر از ال دی یا اچ دی که به سرتون بزنید.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
اصلاااااااااا قرص اچ دی یا ال دی به سرتون نزنین
این قرصا هورمونین و استروژن موجود در ترکیبات این قرصها از طریق پوست سرتون جذب میشه.......حالا شما حساب کنید یه بسته از این قرصا چقدر استروژن داره !!!!!!!! و شما چه دوز بالایی از استروژن رو وارد بدنتون میکنین........پس لااقل روش جلوگیریتون رو یاسمین یا دیان کنید تا ریزش موتون کمتر بشه باز دوز استروژن تو این قرصا به مراتب خیلیییییییییییییییییییییییییییییی کمتر از ال دی یا اچ دی که به سرتون بزنید.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
پرندیس جان من تا 21 سالگی موهام خیلی خوب بود نمی دونم چرا اینطوری شدم یاسمین که به من نمی سازه صورتم لک می یاره در ضمن خیلی جالب نیس عوارض مغزی زیادی داره تو پیش باریک بین رفتی پرندیس؟ prp و اینا چی؟

سلام خوبین؟ من از اول اردیبهشت دارم شنبلیله میزنم الان نزدیکه 3 ماهه امروز چنر نفر بهم گفتن هم موهات پر تر شده هم پر رنگ تر شده خیلی امیدوار شدم خودم غیر از کم شدنه ریزشش تغییری احساس نکرده بودم اما الان کلی انرژی گرفتم

مژده چند بار در هفته شنبلیله میزنی؟

مژده جون من کف سرم که خالی شده بود ولی با این حال ریزش هم تا حدودی داشت
آره قرصهارم میریزی توش که حل بشه

لیا جون تاجایی که دکترها میگن درصد جذب این قرصها از پوست خیلی خیلی ناچیزه! اما روش بهترش اینه که از داروخونه پودر پروژسترون بگیری بجای قرص. البته نمیدونم بدون نسخه پزشک میدن یا نه!
دکتر من هم اینو (پودر پروژسترون) برام تجویز کرده بود ولی با توجه به اینکه میگن جذبش از طریق پوست خیلی کمه با الکل قاطی میکردن. تاثیرش خوب بود انصافا اما بعد سه ماه بخاطر الکل پوست سرم درسته کنده شد برای همین ادامه ندادم.

نیلوفر جون ایشاله که روز به روز بهتر میشه :)
2706