2703
2553
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2188968 بازدید | 30805 پست
مرسی ضحی جان... پس اگه عرقش خوبه..دم کردش هم خوبه..میشه خشکش کرد و هرروز دمش کرد... دوستم میگفت اگه بخوری بدنت بوی شنبلیله میده ..آره؟ :-(( میگه عرقتم بوی اونو میده ..اییییییییییییییییی

...........
نیکی جان..من نیم کیلو میگرم.. بعد تمیزش میکنم..میشورمش.. بعد اب نصفشو میگیرم ..دو سه روز میتونی استفاده کنی... بعد اب نصف دیگه که تو یخچاله..مقاومتش خوبه خراب نمیشه :-))

هفته ای یکبار میخرم کافیه... البته وقتی بخوام برم مهمونی..باشگاه..یا جای خاصی.. نمیزنم... خاطره بد دارم :-))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

http://www.jjtvn.ir/fehrest_samaneh.aspx?gooneh_id=696

اوا رها

جلوگیری از ریزش مو و ابرو.........

1. دخترانی که ریزش ابرو و مو دارند می توانند از داروی گیاهی رزماری که در داروخانه ها موجود میباشد مصرف نمایند.

2. روزانه و هنگام خواب چندین بار ابرو های خود را با روغن بادام تلخ یا روغن زیتون مالش دهید.

3. هر روز زرده تخم مرغ را به ابروهایتان بمالید و بعد از چند ساعت بشوئید.

4. نیم سیر پوست برنج را جوشانده ودو استکان اب و یک قاشق غذاخوری سرکه یا لیمو عمانی به ان اضافه کنید بعد از
جوشاندن, ان را صا ف کرده واب ان را با غذا بخورید و اگر این کار را سه ماه هر روز انجام دهید,موهای شما دیگر ریزش نخواهد داشت و باعث رویانده شدن موهای سر و ابرو خواهد شد و به شما نیروی جوانی خواهد داد.
5. روغن بنفشه را دو هفته هر روز به موضعی که مو می ریزدو مو ندارد بمالید.
6. دخترانی که پوست سر انها پوست پوست می شود و یا ریزش مو دارند,حتما هر روز روغن گردو به سر بمالند و مالش دهند تا مداوا گردد.
7. برای تقویت موها, نارگیل را بسوزانید و خاکستر ان را با حنا مخلوط کرده و روی سرتان بگذارید تا موهای شما تقویت شود,مالیدن ابلیمو-تخم مرغ- اب شاهی-ماست بر روی سر باعث تقویت موها, خوش حالت شدن و براق شدن میشود و از ریزش مو خواهد نمود.
8. ابلیمو را با سر بمالید که از ریزش مو جلوگیری می کند و موهای سر را تقویت می کند;اما اگر سر خود را با صابونبشوئید و ترشی ان را از بین ببرید سر شما شوره خواهد زد.
9. برای شستشوی موهای خود از شامپوهای پروتئینه استفاده نمائید.
10. اگر موهای سیاه و بلند میخواهید برگ انار را خشک نموده و له کرده و با اب مخلوط و روی سر خود بمالید و بعد از یک ساعت حمام نمایید.
11. برای بلند شدن موی خود برگه خشک شده انار را بکوبید و با حنا مخلوط نموده و روی سر خود بگذارید و هفته ای یک بار این کار را انجام دهید تا موهای شما بلند شوند.
12. اگر ریزش مو دارید به مدت40 شب موهای سرتان را با روغن زیتون مالش دهید و بخوابید و انوقت صبح استحمام نمایید.
13. برای ریزش موی ابرو,یک مثقال دانه خرمارا بسوزانید به طوری که زیاد نسوزد و بعد ان را بسایند و با روغن زیتون یا روغن گلسرخ و پانزده عدد فلفل سیاه مخلوط نمایند و به ابرو ها بمالند.
14. بادام تلخ و فندق را در تابه بسوزانید و با روغن زیتون مخلوط کنند به جایی که مو ریزش نموده بمالند مو می روید.
15. موی سر را با پوست برنح(سبوس برنح)بشویید.
16. 60گرم اویشن را در یک لیتر اب بجوشانید وهفته ای چند بار بر موی سر بمالید.
17. سوخته سیاهدانه +روغن موم+ حنا را مخلوط نموده بر موی سر بمالید.
18. ضماد شنبلیله راذ بر روی سر بمالید.
19. دو گرم گرد خشک فلفل سبز را در یک لیتر اب حل کرده و هفته ای دو بار بر سر بمالید.
20. نخود را پخته بر پوست سر بمالید.
21. روغن کنجد بهترین جلا دهنده موهای شماست به موهای خ.د روغن کنجد بمالید.
22. اگر موخوره دارید اب شنبلیله را گرفته و با ان موهای خود را نمناک سازید و هر روز این کار را انجام دهید و هنگام شانه کردن موهای خود را با شدت شانه کرده و موهایتان را به دست گرفته و کمی بکشید تا موخوره دیگر به سراغ شما نیاید
23. اگر موی بلند می خواهید برگ کنجد را بکوبید و اب ان را بگیرید و به سر بمالید و اگر برگ کنجد را بجوشانید و بر سر بمالید برای مشکی شدن و بلند شدن مو بسیار مفید میباشد.
24. سیر را کوبیده و بر سر بگذارید.
25. موی سر را با جوشانده گل ختمی بشویید.
26. مالیدن روغن ینفشه+روغن نیلوفر.
27. اگر موی سر نازک و چرب است با بادام تلخ کوبیده بشویید.
28. روغن زیتون+ابغوره,مخلوط کرده و به موی سر بمالید.
29. شستشوی موی سر با اب نمک و نعناع.
30. برگ بید مشک را کوبیده و موی سر با روغن کرچک.
31. ماشاژدادن موی سر با روغن کرچک.
32. روغن بادام+روغن کرچک+ روغن کنجد+ روغن نارگیل را به طور مساوی مخلوط کرده و بر سر بمالید و بعد از چند ساعتی با سدر بشویید.
33. خوردن سوپ استخوان.
34. نوشیدن ابلیمو و اب پرتقال
ممنون فاطی جون

اینو از همون سایت گذاشتم دوستان

خانه مهر – دکتر تورج زرگر ( فرمول قوی درمان ریزش مو ) :

متن برنامه
میوه نسترن را پودر کنید + چای سبز + شیرین بیان + نعناع فلفلی را به نسبت مساوی با هم مخلوط کنید . 1 ق.غ از این مخلوط را در یک لیوان آبجوش دم کنید و شب قبل از خواب آن را مصرف کنید.
کارشناس
دکتر تورج زرگر
2456
سلام به همگی
نه دیانا جون، من سرم ضد ریزش موی سینره زدم. جریان مال حدود یکسال پیشه. اما از آن به بعد، کم و بیش این مشکل را دارم. اشتباه کردم. این محصولش تازه آمده بود. شایدم سر من حساس بوده
بچه ها من امروز رفتم یه عطاری که خانومه طب گیاهی هم می دونس تا حدی گفتم واسه ریزش مو جوشونده سبوس برنج می خورم گف سوبس خودش به تنهایی هورمون مردانه داره (جل الخالق من که جایی نشنیده بودم تا حالا) بهتره بجای اینکه جوشوندشو بخوری بریزی بعنوان ابی که می خوایی توش برنج معمولیتو بجوشونی میزان جوشونده ها هم گف در کل باید این شکلی باشه: به ازای هر 2 لیوان اب 1 قاشق از اون گیاهی که می خوای جوشوندشو درس کنی
در مورد اب اهن و اینا هم پرسیدم دیانا گف اره صحت داره که خیلی خوبه گف در کل ابو باید بجوشونین بد بذارین خنک شه مصرف کنین بعدش واسه ساخت اب اهن! گف یه میخ بردار قشنگ بگیرش رو حرارت 20 دقیقه بعدش بندازش تو اب جوشیده شده و خنک شده چند بار این کارو تکرار کن بعدش اون اب رو مصرف کن
نکته بعدی هم اینکه تو حموم بشینین و موهاتونو بشورین چون وایساده فشار می افته ناخوداگاه خون کمتر به سر می رسه
من یه مدت سبوس دم میکردم و میخوردم اگه یادتون باشه گفتم از وقتی که سبوس میخورم ریزش موهام بیشتر شده......البته خیلی وقته که قطع کردم.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
سلامممممممم به همه دوستان من یه مدت عرق شلتوک خوردم اصلا اثر نداشت.

و اما کارایه جدیدم من برگ رز ماری گرفتم اسیاب کردم با زرده تخمه مرغ زدم به موهام واسه رویشش نمیدونم موثره یا نه اما به ساقه مو قوام میده و خیلی خوش حالتش میکنه و براقو سالم به نظر میاد و کارایی که میخوام بکنم میخوام پوسته تخمه مرغ نجوشیده رو خشک کنم اسیاب کنم با زرده تخمه مرغ بزنم به سرم میگن خیلی خوبه

و یه کاره دیگه که میخوام بکنم اینو مامانم از یه خانومی که موهاش خیلی ریخته بوده و الان در اومده پرسیده الان اون قدر مو داره که میره اموزش ارایشگری!!!!!!!!!!

خانومه گفته هر جور حبوباته خامی که تونستین و گندم و اینا باهم بکوبین اسیاب کنین با زرده تخمه مرغ بزنین به موهاتون میگه عالیهههههههههه منم میخوام اینو درست کنم بازرده تخمه مرغ و پوسته تخمه مرغ بزنم به موهام تا باز بیام بگم اثر داره یا نه و البته هنوز اب شنبلیله عزیزززززززز ادامه داره.

LilySlim Weight loss tickers
2714
نه ضحی بخوری البته من نمی تونم 100% تایید پزشکی بکنما اگه دور و برتون پزشک عمومی هس که طب گیاهی رو هم تایید می کنه بپرسین من که کسی رو ندارم اما من انجامش می دم فعلا میخ ندارم :)
فندق جان سیاه دونه منم شنیدم خوبه تو ریزش داشتی قبلا
نیلوفر قربونت اگه اثر داش بیا اینجا بگیا مرسی
سلام به همه
یه چیزی بگم ؟ فک کنم بین شماها فقط من همچنان ریزش دارم چون شماها اصلا سر نمی زنین من بدبخت همچنان با انگیزه ام!
بچه ها جوشونده گزنه هم بعد حموم بزنین به سر و ماساژبدین فک کنم خوبه واسه تقویت
مژده جان یعنی هنوز مثله اولش میریزه از وقتی شنبلیله زدی؟من واقعا ریزش موم کم شده الان دنباله راهم تا اونایی که ریخته در بیاد اخه خیلی ریخته
من دنباله درمانم واسه رویش مو

من خیلی میام اکثرا میبینم اخرین پست ماله خودمه که قبلا گذاشتمممممممم

LilySlim Weight loss tickers
2706