2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2190805 بازدید | 30805 پست
سارا جون تخم شنبل پودر شده را با بابونه میجوشونم و به جای آب حنا اضافه میکنم البته من رقیق درست میکنم و فقط به پوست سرم میزنم.تا 3 یا 4 ساعت. اره عزیزم سیر و پیاز را یک بار در هفته 1 ساعت روی سرم میزارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان
امروز مونده بودم چی به سر مبارک بزنم خلاصه یه حبه سیر درشت برداشتم رنده ریز کردم ابشو گرفتم 2 قاشق چ خ شد 4 ف کرچک زدم کلی همزدم یه مایع سفت و زرد رنگی شد زدم به سر نیم ساعته میخوام بشورمش ولی سرم هم میخواره هم میسوره اگه خوب باشه هفته یکبار میزارم
حالا میام بقیشو براتون میگم
امشب باید بر شوشو ماست موسیر درست کنم تا صداش درنیاد
عاقا من با خواهرام اومدیم پارک....رفتم سوار دوچرخه شدم همه در عجب دوچرخه سواریم موندن...بعد تلپ افتادم....خخخخخ
جمعیت هول کرد...الانم رونم درد میکنه.الان باز وسوسه شدم دوباره سوار شم.فردا سالم برسم خونم خیلی هنر کردم

نه شیدا جونم فقط اهن خونم بالا بود که دکتر گف یه نمه دیگه بخوری دچار مسمومیت میشی شیدا مو ریزه دارم اما ریزشم خیلییی شده باز دوباره فرقم خالی شده امشب خیر سرم ماسک پیاز زده بودم اینطوری ریخت نمی فهمم چشونه می گم ایو روشه رو دوره اش چطوری هست ینی یه ماه که تمومید باز ماه بعد باید زد ؟ استراحتشو اینا چطوریه ؟ 1 ماه بزنیم بعد استراحت؟ ریجن دایت چطور؟ شیدا دیگه خجالت میکشم موهامو کسی ببینه نمی دونم مشکل از چیه :(
2706