2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2191292 بازدید | 30805 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دیشب رفتم شنبلیله گرفتم و ابشو با ابمیوه گیری گرفتم اونقدر ها هم سخت نبود
میشه خانوما بیان بگین الان در حال حاضر بجز دیانا جون چند نفر شنبلیله درمانی رو دارین انجام میدین و راضی هستین؟
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2731
سلام
مژده جون راست گفتی ها ! اون موقع که پست زدم تازه زده بودم به سرم بوشو نمیفهمیدم ... شو شو که اومد گفت چقدر بوی سبزی میدی ! منم گفتم یه مدت منو اینطوری تحمل کنم اون طفلکم چیزی نگفت ولی شب تا صبح از بوی سبزی خوابم نبرد . حساس شده بودم .دیدم خودم نمی تونم خودمو تحمل کنم ! تصمیم گرفتم از این به بعد صبح بزنم ظهر برم حموم.
بچه ها شنبلیله درمانی اونطوریها که فکر میکنین سخت نیستا ! یعنی اینطوری که من استفاده می کنم حتی نیاز به پاک کردنم نداره . فقط کافیه بشوریش بعد آبشو بگیری.شاید هفته ای یه بار بخوای آبمیوه گیری بشوری . چون من با یک سوم بستش به اندازه سه چهار بار استفاده آب گرفتم . به نظرتون با ساقه آب بگیریم خوبه ؟ مژده جون و نیلوفر جون شما چطوری استفاده می کنین؟
سلام فرزانه جون منم صبح میزنم تا ظهر میشورم بعضی وقتا روزی دو بار میزنم عصر میزنم تا سر شب بعد میرم میشورم من فقط برگاشو اب میگیرم ساقه هاش سفته ابمیوه گیری خراب میشه من یه بسته نیم کیلویی میگیرم نصفه لیوان اب میده فقط برگاش

فرزانه جون مطمئن باش اگه مرتب بزنی نتیجه میگیری فقط صبور باش

LilySlim Weight loss tickers
2738
سلام نیلوفر جون
من وقتی سریالای ترکی رو می بینم فقط به موهاشون نگاه می کنم . یعنی می شه موهای ما هم مثل اونا پرپشت بشه؟

نیلوفر جون میخوام بدونم من که با ساقهاش آبشو می گیرم فکر می کنی خاصیتش بیشتر بشه یا کمتر؟
راستی شما که صبح و عصر میزنی می ری حموم هر دفعه باشامپو می شوری ؟ آخه میگن حموم رفتن زیاد واسه مو ضرر داره ! موهای تو هم مثل موهای من چربه؟
منم با نیلوفر موافقم
من 1 کیلو شنبلیله گرفتم ضدعفونی کردم و ریختم تو ابمیوه گیری مولینکس
من فقط برگاشو ریختم........
200 سی سی اب شنبلیله جمع شد.....
ظهر زدم به کله م..........موهام مثل چوب شده.........حتی نمیشه با این موها وضو گرفت.......باید حتما برم حمام و بشورمشون
با این اوصاف باید یک روز در میون بزنم
شما روزی چند بار میزنین؟
نیلوفر چند وقته شروع کردی؟
روزی چند بار میزنی؟
ببخشید میپرسم ......هر چند وقت میری حمام و موهاتو میشوری؟
من برنامه استحمامم یک روز در میونه ونمیتونم هر روز شنبلیله بزنم.....
ممنون از پاسخت
لیا جون من یک روز در میان می زنم . البته هنوز تازه شروع کردم . چون فکر می کنم هر روز حموم رفتن واسه مو ضرر داره هر چند عادت دارم هر روز برم حموم ولی میخوام این عادتمو ترک کنم . البته زهره که این تاپیکو راه انداخته می گه یک روز در میون میره . بعنی امروز که از حموم میاد میزنه تا دو روز بعد که دوباره می ره حموم.
راستی زهره جان شما کم پیدایی !!!
من الان یک ماهه دارم سریتا میزنم راضیم.....اما یک کم واسم گرونه و نمی صرفه....الان رو اوردم به شنبلیله.....منم نمیتونم هر روز شنبلیله بزنم.....
سللاممممممممممم دوستان من از اول اردیبهشت میزنم تقریبا هفتهای سه یا چهار روز میزنم البته بعضی وقتا دوبار ولی چون باید شامپو بزنم فکر کنم همون یه بار کافیه منم وقتی شنبلیله میزنم موهام مثله چوبه خشک میشه منم موهام چربه والبته منم قده شما موهام ریخته یعنی خالی بود اما الان دو هفته است یکم بهتر شده یعنی دست به سرم میکشم خالی نیست من هنوزم دارم ادامه میدم البته بعضی وقتا دخترم مریض میشه نمیتونم بزنم اما در اولین فرصت میزنم

مامانم اولش فکر میکرد اثر نداره ولی الان خیلی خوشحالههههههههه

LilySlim Weight loss tickers
2706