2410
2553
عنوان

ماشین ظرفشویی ال جی یا سامسونگ

19838 بازدید | 19 پست
دوستای گلم من میخوام بین این دو مارک یکیشو بخرم.لطفا اگه از این دو مارک دارین راهنماییم کنین.مدلشون چیه؟راضی هستین یا نه؟صدادارن یا بیصدا؟برنامه شستشوی جدا واسه طبقات داره یا نه؟پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
رومیزی نخرید... هر کی خریده پشیمون شده....

منم اول میخواستم رومیزی بگیرم... چون جاش رو ندارم... اما از هر کی داره پرسیدم گفت بدرد نمیخوره... صبر کردم تا جاش رو پیدا کنم بعد امید به خدا بخرم.
2714
منم با منصوره موافقم در درجه اول بوش. درجه دوم ال جی دیدم توی فامیل اونهایی که ال جی دارن راضین. ولی سامسونگ تازه 2 ساله تولید ظرفشویی رو شروع کرده تا 2 سال پیش نداشت. مامانم سامسونگ داره وقتی ظرف می چینی توش یه ذره که سنگین میشه همش بر میگرده. در ضمن سامسونگ میله هاش نمی خوابه ولی ال جی می خوابه . ال جی الان آخرین مدلش مدل بوش زده که حدودای 1300 هست.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
یکی از آشناهای ما مارک زانوس داره خیلی راضیع 12 نفره ....خواهرم مجیک 8 نفره داره اصلا راضی نیست
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
راستی زانوس 800 تومن خریده پارسال
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2706