2703
2553
عزیزم هفته اول و دوم بارداری هنوز صورت نگرفته از هفته سوم که تخمک بارور میشه بارداری شروع میشه و در هفته 4 به رحم مییاد که در اون زمان ممکنه لک لانه گذینی باشه علائمشم مثل پری دلدرد و کمر درد سینه درد .....
خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام. من این دوره اقدام به بارداری کردم. بار دوممه. ماه قبل که نشد سر موقع پرید شدم ولی شدید بود. نمیدونم اندفعه شدم یا نه. خیلی نگرانم. الان 10 روز به پریدی بعدی مونده(8ام). بی بی چک هام همه اش منفی شده. علامت خاصی ندارم. خسته ام. زیاد می خوابم. کمی کمردرد دارم. اشتهامم بیشتر شده. عطش هم دارم ولی از اون ور ادرارمم زیاد شده. سینه هام نرم شده در صورتی که انتظاز داشتم سفت و بزرگ بشه. نمیدونم خودم اینا رو علامت نمیدونم. خیلی دوست دارم مطمئن شم که هستم یا نه. لطفا کمکم کنین.
سلاممممممممممممممممم واقعا دوستانه به همتون پیشنهاد می کنم خیلی قشنگ و عالی هستن یکیشو خرید زدم دقیقا عین عکسشه خیلی مدل داره نمیدونی کدومو انتخاب کنی ساعتهایی به این قشنگی ندیده بودم
www.iranclock.ir

IranClock.ir
2714
2706