2733
2734
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181314 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر غفوریان تشخیصشون خوبه . صبحها خانومشون مطب هستن به اسم محمودی و بعدالظهرها خود غفوریان
که البته من تا سال پیش دخترمو پیش خانوم دکتر محمودیان میبردم از شوهرشون خیلی بهتر هستن.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
من پیش بابک امیدوار رفتم
خیلی دکتر بیخودیه
بچه منو 2 روز بخاطر زردی بستری کرد تازه میگفت بازم باید بمونه
بعدش پیشه 2تا دکتر رفتم گفتن این بچه زردیش کم بوده ونباید بستری میشده
یه نسخه 50 هزار تومنی هم انداخت بهمون که تا الان همش رو دستمون مونده
دکتر دختر منم خانم دکتر فرحناز صنیعی هستش و من واقعا ازش راضیم.....
روزهای فرد بیمارستان نیکان
تورا سپاس بیکران که داده هایت بیکران است روز رسانی شکر تورا سپاس به هرچه داده ای کم یا بیش تورا سپاس به هرکه داده ای غیر یا خویش
2738
سلام؛ دکتر دختر من: خانم دکتر یاسمن ابطحی متخصص اطفال و فوق تخصص خون و انکولوژی
آدرس : خیابان قائم مقام فراهانی - بیمارستان تهران کلینیک - طبقه همکف
تلفن: 88710650
ازش راضی ام، علمش به روزه و با دارو خوردن بیخودی بچه مخالفه.
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.
آپلود عکس

مزون لباس کودک دخترک پسرک در سعادت اباد 09381554314

ادرس تاپیک :http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=414333&PageNumber=2

نمونه کارها تو وبلاگ هست http://niiniicenter.blogfa.com/
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
سلام دوستان عزیز :
دکتر بچه های من : دکتر سید مرتضی لسانی که فوق العاده دلسوز و با تجربه هستند . در ضمن صبح و بعد از ظهر و حتی پنجشنبه ها نیز در مطب هستند .
ولی برای اطلاع مادران عزیز ، بیمارستان صارم در اکباتان دارای کلینیک اطفال است و 24 ساعته متخصص کودکان و نوزادان دارند .
امیدوارم تمام بچه ها سلامت باشند و هیچوقت به دکتر نیازی نباشد .
مامان های خوب سلام. مرسی از وقتی که تو این تاپیک گذاشتید.
دکتر لسانی واقا دکتر خوبیه چون نزدیک خونه مامان این هاست ولی ویزیتش کمی بیشتر از حد متعارف هست. آدرس:خ مطهری. خ فتحی شقاقی-میدان سلماس- بالای میدان ،خ شهریار-کوچه اول سمت چپ،نانوایی برری،اخر کوچه.سی ساله میدونم که خوبه.دکتر میر فخرایی هم که تو این تاپیک آمده خوبه دخترم را بردم پیشش سال 89 25000 تومن ویزیتش بود. دکتر منصور بهرامی هم خوبه تو کلینیک بیمارستان مهراد. ولی هم لسانی و هم بهرامی شلوغند خیلی. من سهروردی هستم اگه کسی دکتر حاذق حوالی ما که زیاد معطلی نداشته باشه خیلی ممنون میشم بگه. راستی دکتر ناهید هرندی هم دوستم میگفت خوبه اما عفونت ادراری مزمن دخترش را که مدتها بود داشت تشخیص نداده بود و خیلی به مشکل برخورد
مامان های خوب سلام. مرسی از وقتی که تو این تاپیک گذاشتید.
دکتر لسانی واقا دکتر خوبیه چون نزدیک خونه مامان این هاست ولی ویزیتش کمی بیشتر از حد متعارف هست. آدرس:خ مطهری. خ فتحی شقاقی-میدان سلماس- بالای میدان ،خ شهریار-کوچه اول سمت چپ،نانوایی برری،اخر کوچه.سی ساله میدونم که خوبه.دکتر میر فخرایی هم که تو این تاپیک آمده خوبه دخترم را بردم پیشش سال 89 25000 تومن ویزیتش بود. دکتر منصور بهرامی هم خوبه تو کلینیک بیمارستان مهراد. ولی هم لسانی و هم بهرامی شلوغند خیلی. من سهروردی هستم اگه کسی دکتر حاذق حوالی ما که زیاد معطلی نداشته باشه خیلی ممنون میشم بگه. راستی دکتر ناهید هرندی هم دوستم میگفت خوبه اما عفونت ادراری مزمن دخترش را که مدتها بود داشت تشخیص نداده بود و خیلی به مشکل برخورد
2706