2726
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181275 بازدید | 259 پست
مامان های خوب سلام. مرسی از وقتی که تو این تاپیک گذاشتید.
دکتر لسانی واقا دکتر خوبیه چون نزدیک خونه مامان این هاست ولی ویزیتش کمی بیشتر از حد متعارف هست. آدرس:خ مطهری. خ فتحی شقاقی-میدان سلماس- بالای میدان ،خ شهریار-کوچه اول سمت چپ،نانوایی برری،اخر کوچه.سی ساله میدونم که خوبه.دکتر میر فخرایی هم که تو این تاپیک آمده خوبه دخترم را بردم پیشش سال 89 25000 تومن ویزیتش بود. دکتر منصور بهرامی هم خوبه تو کلینیک بیمارستان مهراد. ولی هم لسانی و هم بهرامی شلوغند خیلی. من سهروردی هستم اگه کسی دکتر حاذق حوالی ما که زیاد معطلی نداشته باشه خیلی ممنون میشم بگه. راستی دکتر ناهید هرندی هم دوستم میگفت خوبه اما عفونت ادراری مزمن دخترش را که مدتها بود داشت تشخیص نداده بود و خیلی به مشکل برخورد
بهى مامان عزیزم چیکار کرد واسه وزنگیرى نینیت میشه بگى؟
من دخترمو میبرم دکتر لسانى واقعا عالیه ،خییییلى بارشه،من که عاشششقشششم خداکنه دویست ساله شه
ادرسشم که مامان بهار عزیز گذاشتن
قبول سفارش انواع کیکهاى تولد و نامزدى با هر طعم و شکلى که شما بخواین درsama_cake_homeاینستاگرامhttps://instagram.com/p/BHhQujyDyYv/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. من دخترم رو میبرم پیش دکتر سیدعلی ابطحی. خیلی باتجربه اس و از شاگردان دکتر قریب بوده. مطبش انتهای سپه بین جیجون و یادگار امامه. دکتر بچگی های همسرم بوده. خیلی مورد اعتماده و بیشتر بچه هایی که الان ویزیت میکنه پدر یا مادرشون رو هم ویزیت میکرده. ویزیتش با بیمه 10000 تومنه و بدون بیمه 14000 تومن. به جز دوشنبه ها و جمعه ها هر روز ساعت حدود 2 میاد مطب تا حدود 8 ویزیت میکنه.
CafeMom Tickers
2728
سلام دخترااااا
ممنون از تاپیک مفیدتون

نظر مامانانه اتون رو درباره چند تا دکتر میخاستم بدونم
دکتر ناصر کلانتری
دکتر غفاریان یا همسرشون
دکتر حسن برخوردار
کدوم حاذق تر با حوصله تر و کم علاقه تر به دارو دادن هستن؟
چون من واقعا زیاد سوال میکنم از دکتر و صبورش بی اندازه برام مهمه
سلام بچها .امیدوارم حالتون خوب باشه. می خواستم 1 دکتر حاذق و با انصاف دیگه را به تون معرفی کنم.دکتر علی اکبر عبدی که مطبش تجریش سه راه جعفر آباده. صبح و بعد از ظهر هست. با حوصله و خوش اخلاق .تلفنی هم جواب میدهد کامل. ویزیتش هم از هر کی 1 چیزی میگره که بیش ترینش 25 تومنه
سلام من مواقع حساس پسرموپیش دکتر کاظم کرباسی میبرم تو مطهری که عالیعععععععععععه وخوبهههههههههههه
همیشه در دسترسه وشماره خونه وموبایلشم میده
سره یه سرماخ وردگی ساده که دکترش نتونست درمان کنه ودو بار پیشش بردم
دکتر کرباسی با یه داروی استنشاقی تو بخور با 3 دوز درمانش کرد
یا اسهاله مزمن که از بچگی داشت یعنی نوزادی
با یه پره بیوتیک ارزان
رفرنس هم نشونت میده تا فکر نکنی پیره یادش رفته
خوش اخلاق صبور ومهربون
دکتر بچه های خالخ دایی وخواهرمم بوده
کسی سابقه بد نداشته
2706