2726
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181275 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عمه مهربون
دکتر کشاورز هم خیلی خوبه. دختر دوستم هم همین مشکلو داشت اصلا وزن نمیگرفت بردش پیشش ماشالله خیلی وزنگیریش خوب شد.
البته الان دیگه خانومی شده واسه خودش
من چون نتیجه کارش و دیدم توصیه ش میکنم. جزو معدود دکتراییه که تخصص تغذیه داره یعنی پزشکی عمومی گرفته بعد تخصص تغذیه
سلام من دیروز پسرم را بردم دکتر فوق تخصص عفونی به نام آقای دکتر محمد رضا بلور ساز . اصلا راضی نبودم . هم بد اخلاق بود و هم میگفت زود باش هی مطب شلوغه . شلوغه که شلوغه بچه منم مریضه دیگه . اصلا ازش خوشم نیومد. حتی خوب معاینشم نکرد
سلام دوستان با یکبار رفتن و نظر یک نفر راحت پزشک رد یا قبول نکنیم باید بیبینیم چند نفر امار بد دارن یا بالعکس خوب البته بگم اخلاق پزشک خیلی مهمه من دخترم و بیشتر بچه فامیل پیش سید مهدی شوشتریان میبرم اما در حال حاضر کمتر مطب میاد بیشتر مسافرته امامن همیشه ازش کار عالی دیدم اما با پزشکی اشنا شدم که واقعا به معنای واقعی پزشک و پیگیر کار بیمار به نام دکتر کیان حاتمی ابتدای پاسدارانه امتحانش کنین واقعا با وجدانه { حاتمی 22866675} دکتر شوشتریان 22274919س
سلام.
من دخترم رو پیش دکتر احمد اسفندیار میبرم. واقعا دکتر عالی هستش. هم خوش اخلاقه. هم خیلی وقت میذاره و هم اینکه واقعا حالیشه.
البته این دکتر اکثر بچه های فامیلمون هم هست و همه واقعا ازش راضی هستن.تشخیصش عالیه.
آدرس مطب:
جنت آباد شمالی. بالاتر از ایران پارس. نبش گلستان شرقی. پلاک 317. طبقه 3. واحد 5.
تلفن: 44849443
روزهای یکشنبه تا 4شنبه از ساعت 6 عصر به بعد.
بیمارستان عرفان هم هستن که روزهاش رو نمیدونم.
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
منن تازه مامان شدم و دکترم معتقد دکترای اطفال دی عالی هستن ولی وقتی بهش کفتم میخواهم برم دکتر سماعی بهم کفت اکر هر کس دیکه به جز سماعی بود قبول نمیکردم ولی رو دست سماعی نداریم البته من ٣٠سال بیش از مرک نجات داده حالا امیدوارم برای کیانم دکتر خوبی باشه
2706