2703
2553
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181177 بازدید | 259 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ملودی جون برو پیش دکتر غفوریان از شیخ فضل اله وارد جلال بشو که می ره داخل شهرک ژاندارمری مستقیم که بری بلوار جانبازان هست و یه دارخانه به اسم پردیسان کاملا مشخصه تابلو غفوریان رو می بینی. دخترم توی 13 روزگی ذات الریه گرفت که پیش 3 تا متخصص بردم هیچ کدوم تشخیص ندادن ولی ایشون تشخیص داد.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2720
بچه ها حیف اسم دکتر ارسطو امامی توی لیست نباشه فکر می کنم یکی از بهترینها باشه مطبش بخارست
تلفن: 88732155
فقط چون به ما دوره من نمی رم پیشش.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2714
ترا خدا مامانا بیایید اینجا دکترای خوب و در مقابل دکترای پول پرست که شیطون گولشون زده :)) رو معرفی کنید . یه دعایی هم پشت سر خودتون می گذارید.
تا حالا
دکتر های دسته اول(خوب):
1-ارسطو امامی 88732155 بخارست خیابان 8 پلاک 59
2-دکتر بابک امیدوار .......... خیابان توانیر ساختمان پزشکان توانیر ط سوم 88780673
3-دکتر عسگر اقبالخواه ....پونک44406970
4-دکتر ابطحی
5- دکتر ناصر کلانتری ....... بلوار فردوس????????
6- دکتر سیدحسین فخرایی ........خیابان سهروردی جنوبی88406262
7-دکتر سعید انوری..........88542535 عباس آباد و 77869836 فلکه سوم تهرانپارس
8- دکتر بیژن غفوریان.........44484809 ضلع شمالی تیراژه

دکتر های دسته دوم(براساس تجربیات مامان ها):
1- دکتر سماعی.........میرداماد
2-دکتر علی کاظمیان.....پیروزی
3-خانم دکتر حاجی ابراهیم تهرانی (بیمارستان عرفان-بیمارستان خاتم الانبیا و حضرت زینب) به نقل از تاپیک دیگر

نظراتی که در اینجا عنوان شده . نظر کاربران دیگر است . که من در تاپیکهای دیگه پیدا کردم و کپی کردم

دکتر مهری نجفی ثانی .فوق تخصص گوارش و کودکان.
مطبش تو خود میدون هفت حوضه.
روزای زوج.
میدان هفت حوض. دکتر مهری نجفی ثانی.توی نظام پزشکی تلفنشو سرچ کن. فوق گوارش و اطفاله. خیلی دکتر خوبیه. روزای زوج فکر کنم از دو ببعد هست.راحت وقت میده بین مریض

تو کوچه دارو خانه مینا 188 غربی دکتر حسین بدیهی

دکتر ناظقی آدرسش تو سید خندان و میدان ونک بسیار عالییه 88773253-22886623

دکتر سعید انوری..........88542535 عباس آباد و 77869836 فلکه سوم تهرانپارس:

سلام.برای امتحان هم که شده، یه بار به مطب دکتر سعید انوری برید تا متوجه وجدان کاری و تفاوت بارز با همه ی پزشکایی که تا حالا دیدین بشید.باور کنین از رفتن پیشش و شنیدن توضیحاش احساس می کنین بچتون خوب شد.

دکتر شهریاری خیلی دکتر خوب و ماهری است توی خیابان فرجام

دکتر جواد ذبیحی نبش چهاراه تیرانداز عالییییه
دکتر جواد ذبیحی..............سره چهاراره تیرانداز به سمت فلکه اول...ضلع غربی......دکتر خوب و با تجربه ای هست

دکترمحوش کمالی فرد مابین فلکه دوم وسوم بین کوچه 184و186 غربی البته اگر حالش زیاد خوب نیست تو بیمارستان کودکان طالقانی دکترفراشاهیان بی نظیره

دکتر فرناز خادم چهارراه رشید روبروی پیتزا زرین.

حمیدی تو سمنگان .77818925
دکتر عالیه .سمنگان جنب مسجد جامع. ناصر علی حمیدی
دکتر سید حسن برخوردار توی ایت الله کاشانی متخصص اطفال هست و خیلی هم معروفه

من دکتر عباس افشار تو ساختمان پزشکان زعفرانیه دو پیشنهاد میدم من خودم از بچگی پیشش میرفتم الان هم دکتر بچه خواهرمه خیلی ماهه

دکتر فرید ایمان زاده....فوق تخصص گوارش اطفال...ساختمان پزشکان باغ فردوس

چرا پیش دکتر سمائی تو میرداماد ...عالی
uسلام سانی جون خوبی عزیزم اصلا پیش سماعی نبر که پشیمون میشی. ببر پیش ارسطو امامی فوق العادس 100 درجه بهتر از سماعی. 88732155
بخارست خ 8 همونی که سرش بیمارستان آسیاست پلاک 59

دکتر ناطقی هم عالیه .. یه کم بالاتر از میدان ونک

نظراتی که در اینجا عنوان شده . نظر کاربران دیگر است . که من در تاپیکهای دیگه پیدا کردم و کپی کردم

درست و دقیقش را نمیدانم
دکتر سعید توکلی88708530 ارتوپد اطفال
توکلی خیلی دیر شماره می ده

من دخترمو میبرم کرمی ازش راضیم
22373104

گوارش نوزادان :
بلا دور باشه عزیزم دکتر عالمی اول گیشا بعد از داروخانه کیهان....دکتر فوق العاده ای است ...برو نتیجه می گیری پلاک 29 شماره تلفن 88273293
دکتر لسانی تو میدون گلها کارش فوق العادست
دکتر نخعى سعادت اباد روبروى بیمارستان عرفان٢٢٣٥٥٤٢١ فوق تخصص گوارش اطفال کارش حرف نداره تو بیمارستان خاتم و على اصغر هم ویزیت میکنه ریس دانشگاه بهزیستى تهران هست

دکتر فرامرز کرامتی بسیار باجوصله و حاذقه سمت خواجه عبدالله البته قبلا مرزداران بود
من ار دکتر پروند خیییییلی راضیم. شریعتی روبروی میرداماد

دکتر علی ناصح فوق تخصص نوزادان عالیهههههه بیمارستان مفید و طالقانی هستش نمیدونم مطبش کجاست عزیزم میتونی از بیمارستان بپرسی 2شنبه و 5شنبه ها بعد از ظهر بیمارستان مفید ویزیت میکنه

.دکتر محمد ترکمن فوق تخصص نوزادان هستش. خییییلی خوبه .توشریعتی بعد از پل سیدخندان روبروی پمپ بنزین هست .روزها فرد اونجاست .روزها ی زوج رسالت هستش. 118 زنگ بزن شماره مطب رو مده فقط باید 3:30 تا 4 بعد از ظهر تماس بگیری برای همون روز وقت بگیری . خیلی سرش شلوغه ولی معرکه هست.

دکتر ترکمن علاوه بر این که دکتر خوبیه،خیلی خوش اخلاق و شوخ،وقتی میری پیشش از دستش کلی میخندی :)))

بهترین و حاذق ترین دکتر کودک دکتر محمد کاظمیان ، ایشان متخصص اطفال و فوق تخصص نوزاد هستند...ایشان رئیس بخش نوزادان بیمارستانهای مطرحی چون مفید و اتیه هستند...ایشان علاقه ایی به خرج تراشی و تجویز دارو ندارند...میتونم به جرات بگم تو تشخیصشون حرف اول و میزنن. فقط کافیه یکبار برید پیششون...مطب ایشون شریعتی ابتدای ظفر است.تلفن:22912550 من دو تا فرزندم از چندروزگی تا الان که 10 ساله هستند تحت نظر ایشونه...بسیاربسیار به روز هستند...

چشم پزشک اطفال :
دکتر رضا اسدی - 88056680 - خیابان ملاصدرا خیلی باحوصله چشم اطفال را معاینه می کنه
دکتر فرشی عالیه
دکتر سلطان سنجری بیمارستان رسول اکرم
دکتر سنجری میدان ونک
دکتر خدایی- میرد اماد

سلام به نظرم یه اسم خیلی مهم رو جا انداختین
دکتر عباس مومن زاده. ایشون دکتر فوقالعاده با حوصله ای هستن. من از کارشون راضی ام
من یه بار پسرم رو بردم پیش دکتر باستان زاده. اصلاً راضی نبودم. اولاً که کلی معطل شدم بعدش هم پس من آلرژی داشت که ایشون تشخیص ندادن و بچه رو بستن به آنتی بیوتیک
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
خانوما لطفا اگر از پزشکی ناراضی هستین و مشکلی با هاش داشتین و تشخیص اشتباهی داده لطفا ذکر کنید . تا بقیه استفاده کنند .
اگه امکان داره در مورد نوبت دهی و هزینه ویزیت شم بفرمائید
2706