2726
ببین من این دو مورد را نمیدونم ولی من نی نی ام که از دست دادم را مقصرشو دکتر فتوحی میدونم
خیلی مهربون و دوست داشتنیه ولی من حاضر نیستم هیچوقت دیگه پیشش برم چون اگه درست دکتری میکرد شاید الن من نی نی ام تو بغلم بود
خدایا یادم یده یادم باشه یادت باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها سلام مامانی جون و نازی جون ممنون از توجهتون.
مامانی جون الان نی نی داری عزیزم
من قبلا پیش یه دکتر آقا می رفتم ولی از بس معذب بودم رفتم پیش این خانم . مامانی جون من بخاطر اینکه باید مرکز ناباروری برم نمی تونم پیش دکتر رضوی برموگرنه چند سال پیش دکترم همین بود.

نازی جون چون آقا هستند معذبم ولی مثل اینکه چاره ای ندارم باید پیش یکیشون برم به نظرت کدامشون برای عمل لاپراسکوپی بهترند؟

راستی بچه ها شما از خانم دکتر قدیری چی می دونید خوبه یا نه
نه عزیزم در حال درمان هستم
اااا پس شما هم قبلاً مریض دکتر رضوی بودید
فقط به این خاطر دیگه پیششون نمیای
شما ازش راضی هستین من خودم 6 ماهه پیشش میرم ولی هنوز که به نتیجه نرسیدم
ولی تعریفش را خیلی شنیدم
نظره شما در موردش چیه راض بودید ازش
خدایا یادم یده یادم باشه یادت باشم
به نظر منم واسه اینجور جراحی ها برو مرکز..دکتر فتوحی از اوناست که یه عده میگن خیلی خوبه و ازش راضی بودن و یه عده کاملا ناراضی هستن...البته کار عملشو شنیدم خوبه ولی خیلی هم پولکی هست..اینو خودم دیدم
مامانی جون دکتر رضوی خیلی خوبه بیشتر آشناهامون پیشش رفتند و نتیجه گرفتند انشاء... که شما هم نتیجه می گیری.
نازی جون من میکرو کرده ام که جوابم منفی شده برای همین گفتند باید لاپرا شوی تا ببینیم مشکلی نباشه.نازی جون شما دکترت کیه؟ ازش راضی هستی؟

ملی 2 جون شما خوبی عزیزم ممنون که راهنماییم کردی.