2703
2553
سلام خانومای خوشگل

من الان ماه توی ماه نهم هستم. دو روزه که حس میکنم بچه کاملا چرخیده. شکمم هم اومده پایین. الان دو روزی هست که پسرم فشارهای خیلی زیادی میاره به ناحیه پایین شکمم. بعضی هاشون خیلیییییییی بدجور تیر میکشه. تیر خیلی زیاد.
کسی تا حالا این تیر کشیدن ها رو تجربه کرده؟ علائم زایمان نیست؟
این نکته رمز اگر بدانی دانی..... هر چیز که اندر پی آنی آنی
سلام

این دردی که میگی با فاصله زمانی منظمه یا نه ؟!!!! این دردها طبیعیه و بهش درد ماه میگن . اگه فاصله ها منظم شده یعنی که وقتشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

نه عزیزم منظم نیست. بیشتر مثل تیر کشیدن میمونه اونم وقتی که نی نی خیلی فشار میاره. من شنیده بودم درد زایمان مثل درد پریود میمونه. ولی این مثل اینه که نی نی محکم فشار وارد میکنه و زیر دلم به شدت تیر میشه. اصلا تو این دو سه روزه نی نی همش داره به سمت پایین فشار وارد میکنه. خیلی زیاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترت معاینه داخلی انجام نداد ؟

من وقتی تو ماه 9 معاینه شدم این دردی که شما میگی به سراغم اومد و دو روز بعد فاصله هایش منظم شد و دست آخر مجبور به سزارین شدم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2456
نه معاینه نشدم. شماها تو ایران راحت هر وقت خواستین میتونین برین دکتر. من ایران نیستم و باید صبر کنم خودشون خبرم کنن. اگه فکر میکنی خطرناکه پاشم برم بیمارستان اورژانسی؟
دردهای شما هم مثل مال من حالت تیر کشیدن شدید داشت؟
سلام رها من هفته 37 م دردام اینجوری که میگی نیست گاهی مث پریود درد میگیره و نامنظمه ولی نی نی من همچنان از بالا و پایین و پهلو ضربه میزنه هم خسته شدم هم بیقرار دیدنشم راستی تو هفته چندی و میخوای چطوری زایمان کنی؟
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
پس اگه خارجی که احتمالا طبیعی هستی ولی من دیگه خسته شدم میخوام فردا برم دکی بهم وقت سزارین بده من یه دردایی هم مث تیر کشیدن تو کشاله ران دارم
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2714
من تو هفته 37 هستم. زایمانم هم طبیعیه. اینجا همه رو طبیعی میارن.
این تیری که میگم میکشه وقتیه که نی نی خیلی فشار میاره.
کلا 3-4 روزه حسابی فشاراش به سمت پایین بیشتر شده. انگار میخواد بپره بیرون.
2706