2733
2734
سلام پریسان جون حتما دوقلو زایی تو فامیلای خودت یا شوهرت داشتی چون همکار من با یه بار استفاده اونم 3قلو زایی ول اون خاله هاشم دوقلو بودن یعنی استعدادشو داشت
بار الهی راضیم به رضای خودت
معصومه جون مشاوره حقوقی میخونم یه ترم دیگه بیشتر ندارم ولی درس خوندن با بارداری خیلی سخته به خصوص اگه یه بچه ی دیگه هم داشته باشی ولی خب """"بهشت زیر پای مادرانه دیگه"""""
در حال حاضر تهرانم ولی احتمالا تا چند صباحی دیگه مهاجرت کنیم به یکی از شهرای اصفهان
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معصومه شما کجایی؟
راستی من چند وقت پیش یه سقطم داشتم توی هفته ١٢ کورتاژ شدم پارسال ٣ ماه کلومفین و آمپول استفاده کردم ولی باردار نشدم و ماه ٦ یعنی ٣ ماه بعد از قطع داروهام باردار شدم بهمن ٩١
ولی متاسفانه توی فروردین ٩٢ کورتاژ شدم به علت عدم رشد جنین
سلام مهرناز جون منم تبریزی هستم حالا نمیدونم منم داروهارو مصرف کنم ببینم چی میشه نه بابا ایشاللا شما هم به راحتی هم درستو هم حاملگیتو سپری میکنی ولی ایکاش منم زودتر حامله بشم فکرم از دارو درمان راحت میشه ولی خدارو شکر باز ما یه بچه داریم وای به حال اونایی که اصلا ندارن
2731
اامروز روز 7 پری هستم کلومیفنمو خردم ولی آمپولامو میخوام نگه دارم واسه ماه بعد آخه بعد نزدیکی الان 2بار هست که قسمت انتهای واژنم میسوزه گفتم الکی چرا آمپولارو بزنم باید باز برم دکتر من کلا از مرداد ماه شروع کردم از وقتی هم شروع کردم کل سیستم بدنم نمیدونم چرا بهم ریخته پری هام خیلی نامرتب شده!
احتمالا عزیزم بهم خوردن پری به خاطر اقداماتت هستش
فکر کنم لتروزول بهتر از کلوموفین باشه از دکترت یه مشورت بگیر منم یک ماه کلومفین خوردم دو ماه بعدش لتروزول
2738
اتفاقا ماه قبل پریود نشدم دکتر 2تا آمپول پروژسترون داد بعد یه هفته شدم قرص لتروزول داد از روز 5 ولی من چون با آمپول پری شده بودم روز 12پری باز پریود شدم اصلا بدنم بدجوری به هم خورده بابا اعصابمم خورد کرده تازه میخواستم درست بشم باز بعد اقدام سوزش دارم میترسم زخم داشته باشم که میسوزه والا ماه قبلم معاینه کرد چیزی نداشتم.....
سلام بچه ها من 9 ماهه اقدام کردم یک دوره هم کلومیفن با امپول اچ سی جی استفاده کردم این ماه هم باید استفاده کنم زخم کوچیک و عفونت هم داشتم خوب شدم هر کسی با این داروها باردار شده بیاد بگه تا ما هم امیدوار شیم
سلام بچه ها من این ماه با کلومفین باردار شدم. اما بعد از 5 هفته سقط شد. کسی میدونه علت سقط کلومفین است یا نه؟
به امید خدا توی سیکل ای وی اف قرار گرفتم.خدای مهربونم به حق 6 ماهه امام حسین این ماه دل همه دلشکستگان را شاد کن. آمین
2706