2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها

اگه برای بارداری اقدام می کنین

وقتی که کاری کردین .......... زیر کمرتون یه بالش کوچولو بذارین و نیم ساعتی در همون وضعیت فجیع

باقی میمونین

این کار خیلی کمک میکنه تا اسپرم ها وارد رحم بشن

من همین کار رو کردم .......... البته ماه سه به دلیل اینکه تخمک ضعیف بود کورتاژ شدم

آخه من پریودیم تاخیریه

2720
سلام دوستان من در اولین بارداری خودم فقط 1بسته کلومیفن مصرف کردم وبارداردار شدم الان دخترم 7سالشه کلاس اولی الان باز دوباره اقدام کردم از دیروز باز کلومیفن میخورم با دو تا آمپول hcgکه روز 8 و 10 پریودم باید بزنم حالا دیگه نمیدونم چی میشه
بار الهی راضیم به رضای خودت
النا جون منم دخترم کلاس دومه و میخوام برای دومی اقدام کنم ولی همش فکر میکنم خیلی دیر شده و بعضی وقتها از اقدام منصرف میشم .تو اینطوری فکر نمیکنی؟به نظرت دیر نیست دختر من متولد اسفند ٨٤ هستش دختر شما چطور؟
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2714
منم متولد ٦٣ هستم
دانشجو هستم همش به خاطر درسام بچه دار شدنو عقب انداختم الانم دوباره اخر دی امتحانام شروع میشه و کلی بیشتر دودل شدم ولی وقتی فکر میکنم که بچم تنها باشه دلم میلرزه و بازم میرم تو خط دومی
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
مگه ترم چندی؟رشتت چیه؟راستی از کجایی شما؟من اسمم معصومه هست النا اسم دخملمه خدا رو شکر تقریبا همه موانع ها برای بچه دار شدنم رفع شده دخترم هم خیلی بی تابی میکنه
مگه ترم چندی؟رشتت چیه؟راستی از کجایی شما؟من اسمم معصومه هست النا اسم دخملمه خدا رو شکر تقریبا همه موانع ها برای بچه دار شدنم رفع شده دخترم هم خیلی بی تابی میکنه
2706