2703
2553
سلام بچه ها یه سوال داشتم من دو ماهه کلومیفن از روز3خوردم شبی 2تا و آمپلی هاش سی جی هم زدم ولی نشد این ماه هم میخوام بخورم ولی از شبی 3تا عکس رنگی هم بگیرم آخه میگن شانس بارداری میبره بالا
خدایا به خاطر تمام نعمتهایت شکر و سپاسگذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام بچه ها خوبید ازتون راهنمایی میخوام .........من الان پنج ماهه عروسی کردیم و برا بجه دار شدن هم عجله داریم چون من 29سالمه همسرمم30 سالشه رفتم دکتر بهم کلومیفن داد ولی با دوز 50 که یکی صبح یکی شب بخورم که میشد در روز 100میلی الان با دکتر دیگه ای که صحبت کردم گفت باید دوره اول 50 میخوردی نه 100این ماه هم باردار نشدم حالا کسی میتونه راهنماییم کنه چرا باردار نشدم میترسم راستی اینم بگم ها همسرم تست داده مشکلی نداره منم با سه بار سونو متوجه شدم که در دوره تخمک گذاری دارای فولیکول متوسط هستم خواهشا اگه اطلاعات دارید راهنماییم کنید
یه سوال ببخشید اگه ربطی نداره . دکترم قرص سیپرترون کامپاند رو از این ماه برام قطع کرده باید 22 این ماه پری میشدم 15 ماه شدم هنوز هم خونریزیم قطع نشده تقریبا شدیده . سونوی این ماه هم سالم بود.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2714
سلام زبیده جون، خوبی؟ چه خبر؟
من 5شنبه آز دادم و جواب تستم مثبت بود. راستی عکس رنگی هم این ماه گرفته بودم ، تازه میگن عکس رنگی مثل یه کاتالیزور عمل میکنه و شانس بارداری رو میبره بالا
دعایت را اجابت می کند آنکس که آسمانی را می گریاند تا گلی بخندد!
2706