2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا آخر 5 ماهگی روزی 2 تا پروژسترون زدم تا 8 ماهگی هم شیاف پروژسترون استفاده کردم

این علائم رو نداشتم

شاید از آمپول نیست خوب
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
2728
دکتر من نمیدونست حامله هستم و به من آمپول پروژسترون زد ولی بعدش دل دردهای شدید گرفتم رفتم دوباره دکتر آز دادم حامله بودم ولی دکی گفت مشکلی نداره چون باعث میشه بچه بیشتر به دیواره رحم بچسبه و جدا نشه.... الانم مشکلی ندارم.......
میدانی بهترین ورزش چیست؟؟؟ تا جایی که میتوانی خم شوی و دست نیازمندان را بگیری......
نازنین جان هیچ ربطی به ام اس نداره. اگه این جوری بود کلی از خانومای باردار باید امس می گرفتن. من تا 3 ماهگی تهدید به سقط بودم روزی یه شیاف پروژسترون استفاده کردم بعدشم که امپول. اگه خطر داشت دکتر تجویز نمی کرد. دو بینیتم از عوارض امپوله
ببخشید میشه منو کمکم کنید یکی جواب منو بده من دختر21ساله هستم که سکس داشتم و حالا پریودم عقب افتاده قبلا هم همیشه پریودم عقب میفتاد ولی اینبار تا امروز35روز عقب افتادهوتست بیبی چکم دادم منفی بود رفتم دکتر دوتا امپول پروزسترون داد که باهم بزنم زدم ولی الان3روزه هنوز پری نشدم.خواستم ببینم این امپوله اگه باراداری هم باشه سقط میکنه؟توراخدا کمکم کنید زندگیم داره به باد میره
خانم زیبا 20 کسانی که باردار نیستند و پریودشون عقب می افته وقتی آمپول پروژسترون می زنن(دوتا آمپول عضلانی با هم) بعد از سه تا ده روز طول می کشه که پریود بشن. این مدت زمان به سیستم بدنی اون خانم بستگی داره. اگه بعد از گذشت ده روز پریود نشدی باید دوباره به دکتر مراجعه کنی.
2706