2726
من آوند یا اتمک سابق رو برای پسرم انتخاب کردم چون:
1- توی آوند عشق موج میزنه. گهرناز پشوتنی اونقدر این محیط رو با عشق خلق کرده که از لحظه ای که وارد میشم بهم انرژی میده.
2- همه چیز برای بچه ها مهیاست. کسانی که اونجا هستند همه عاشق بچه ها هستند و اولویتشن مهیا کردن بهترینهاست برای بچه ها.
3- فرصتی رو بری بچه ها ایجاد کردند که تجربه های خیلی وسیعی داشته باشه و همه چیز رو عملی یاد بگیرن.
4- از بهترین مربیها برای هر زمینه استفاده میکنند و اینها علاوه بر مربیهای روزانه هستند.
5- محمدعلی با عشق میره اونجا و عصرها عجله ای برای فرار از اونجا نداره.
آزاده جان من از طریق سایت نی نی مهد و اتفاقا نوشته خود شما- با اونجااشنا شدم- متاسفانه مسیرش به من نمیخوره تا واسه پسر م که الان چهار سال و نیمه است استفاده کنم
میخاستم بدونم که ایا کلاسهایی که داره برای همه بچه ها هست یعنی شرکت توشون ازاده؟
در مورد مدرسه اش چی میدونی؟
زنان کتابخوان، برده نمیشوند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم که مکانش عوض شده و الان قلهک هست، خوشبختانه به خونه ما خیلی‌ نزدیک هست..

از نظر بهداشت و غذا این مهد چطوریه؟؟ از نظر آموزش زبان انگلیسی در چه حدی هست؟ کلا این مهد چه مزیتی داره که شما انتخاب کردین؟؟.. من از بد از عید باید تصمیم برای انتخاب مهد بگیرم. لطفا اگر شهریه این مهد رو هم میدونید بگید آیا مهد گروونی هست؟؟؟؟

merc azatoon
لیلیان عزیزم وضعیت بهداشت و تغذه خیلی خوبه. در مورد تغذیه مشاوران خیلی خوبی دارن و تمامی نظرها و یافته های کارشناسانه مادرها رو هم مد نظر قرار میدن.
وقتی میگم متفاوتند برای آموزش این چیزهاست. مثلا قانونی دارن که ابتدای هر وعده غذا با یک قاشق چایخوری مزه غذا رو تست میکنن که ببینن دوست دارن یا نه. اجبار در هیچ کاری ندارن. بچه ها شنیده میشوند و حق انتخاب دارن.
شهریه 450000 تومان برای تمام وقته.
پسر من 3 سالونیمشه واوند میره من خیلی راضی هستم همانطورکه ازاده جون گفته خانم پشوتنی با عشق و علاقه کارمیکنه و دنیای بچه ها را خیلی خوب میشناسه و بطور تمام وقت در اوند هست و مربیها را با دقت انتخاب میکنند
کلاسها و کارگاههائی برای خانواده ها میگذاره که مربیها هم در ان شرکت میکنند
و هر هفته با مربیها جلسه دارند درنتیجه با روحیات بچه ها اشناست و حتی با خود خانواده جلسه بطورخصوصی دارند تا ارتباط نزدیک وعمیقی بین خانواده و اوند و کودک برقرار باشد ایشان معتقدند زمان میتوان در امر تربیت موفق بود که خانواده هم در جریان امور و کارهائی که اینجا انجام میشود باشند
به بچه ها کمک میکنند که احساسات خوشان راخوب بشناسند و بیان کنند
بدانند که برای هر مشکل یک راه حل وجود دارد
پسر من 9ماهه که انجا میرود و من تغییرات را در امیر کیان دیدم ,پسرم با علاقه میره و خیلی خوشحال است
سلام سلام مامانا

منم مامان یزدانم ، یزدان 6 ماه که داره میره اتمک و بعدشم آوند ..
آزاده جون خیلی ممنونم که این بخش رو ایجاد کردی تا مثل بچه هامون که از صبح تا عصر با هم هستند ما هم از احوالات خودموت و دوستان بچه هامون با خبر بشیم ....

لی لا جان منم مسیرم خیلی به آوند دوره ولی بهتون پیشنهاد می کنم که یه زمان کوتاه بزارید و با این موسسه آشنا بشید. پسر من هیچ مهدی رو نمی پذیرفت و همچنین خودم برای انتخاب مهد کلی مشکل داشتم و احساس آرامش نمی کردم ولی تو اتمک قدیم و آوند جدید پسر من خوشحال و با عشق میره تو موسسه ، به...
تو آوند هیچ اجباری برای انجام دادن کارایی که دوست ندارند وجود نداره و بچه ها به همراه یک یا دو مربی نمی رند تو یه اتاق همش کارایه تکراری نمی کنند ، بچه ها تو آوند مثل خونه مادربزرگشون که کلی هم نوه داره دارند زندگی کردن و بازی کردن و یاد می گیرند و تجربه می کنند ....

بچه ها آزادند ، خیلی از کارایی رو که فرصت تجربه کردنشون با ما نیست و می تونند تو آوند تجربه کنند و آزادانه انتخاب کنند .... آوند بیشتر شبیه یه خانوادست تا یک مرکز نگهداری کودک . همه با عشق کار می کنند مخصوصا مدیر این موسسه که هر وقت باهاشون صحبت می کنم احساس آرامش میکنم ....

لی لا جان این موسسه دوره های متفاوتی برای بچه ها داره که شما تو هر کدومش که بخواد می تونید ثبت نام کنید و استفاده کنید

تازه جدیدا پنجشنبه ها هم فعال هستند و برنامه های متنوعی دارند

راستی مامانای آوند شما برای شب یلدا که حتما هستید ؟

من خیلی دلم میخواست که برای برنامه شب یلدا باشم چون بنظرم برنامه شون خیلی عالی و پرمحتواست و بچه ها و حتی بزرگترها با فلسفه این جشنها و آداب اونها و سنتهای ایران زمین آشنا میشن ولی باید برم کلاس پاکداشت خانم دادبه تو موسسه ماد. محمدعلی رو حتما میارم و خودم رو هم آخرش میرسونم.
آدرس آوند: خیابان شریعتی - جنب مترو قلهک - خیابان کدویی - خیابان سیمای جنوبی - کوچه تقوی - پلاک 11
یا
خیابان میرداماد - خیابان تبریزیان - خیابان گوی آبادی (ادامه تبریزیان) - خیابان کدویی - خیابان سیمای جنوبی - کوچه تقوی - پلاک 11
تلفن: 22266912
22908536
سلام دوستان عزیز.
من چند تا سوال داشتم.
با توجه به اینکه بچه ها اونجا همش در حال بازی هستن تو خونه چطور هستن؟ شما باهاشون وقت میذارید و بازی می کنید؟ محیط خونه براشون خسته کننده نیست؟
از لحاظ تربیتی و بهداشتی -منظورم وجود بچه های مریض توی مهده و انتقال بیماری به بچه های دیگه- چطوره؟
اینکه میگید غدا رو دوست نداشته باشن نمیخورن پس جاش چی میخورن؟
از چه سنی بچه رو قبول میکنن؟
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
سلام دوستان عزیز.
من چند تا سوال داشتم.
با توجه به اینکه بچه ها اونجا همش در حال بازی هستن تو خونه چطور هستن؟ شما باهاشون وقت میذارید و بازی می کنید؟ محیط خونه براشون خسته کننده نیست؟
از لحاظ تربیتی و بهداشتی -منظورم وجود بچه های مریض توی مهده و انتقال بیماری به بچه های دیگه- چطوره؟
اینکه میگید غدا رو دوست نداشته باشن نمیخورن پس جاش چی میخورن؟
از چه سنی بچه رو قبول میکنن؟
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
2706