2410
2553
عنوان

بالاخره چه نوع قابلمه ای بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34993 بازدید | 184 پست
بچه ها ببینید چه مطلب جالبی در مورد گرین پن پیدا کردم

گرین پن http://www.asianews.ir/1390/8/28/Asia/1191/Page/11/Asia_1191_11.pdf
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
مرسی مامان پارمیس..پس ماهیتابه شم میخرم..البته الان یه ماهیتابه چدن دارم که هنوزخوبه..خش دارشدمیرم گرین پن میگیرم:))
ولی بچه هاازقابلمه استیل وی ام افم هم خیلیی راضیم توش همه چی درست میکنم اصلانمیسوزه نمیچسبه..
البته برای خورش وسوپ ازش استفاده میکنم.برای برنج ازگرین پن
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وای ضحی جون الان از چاره زنگ زدن گفتن بخاطر افزایش قیمت سفارشتون کنسله قابلمه 60 تومنی شده 80 تومن. خیلی حالم گرفته شد کلی باهاشون دعوا کردم که چرا زودتر نگفتن که خودم از نمایندگی ها تهیه کنم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
سلام مامان پارمیس واقعا ؟مارو باش هی گفتیم چاره ارزونه
لاقل قیمت درست بزنن ملت سر کار نرن عجبا
لابد قیمت عطراشم الکیه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
ضحی جون میگه کلا اینطوری شده یعنی از نمایندگی هم بخریم همینه. کاش زودتر خریده بودمشا. دیشب رفتیم قاشق چنگال خریدم فروشنده می گفت از فردا صبح افزایش قیمت داریم. با این وضع دلار همه چیز همینطوره.
2714
مامان پارمیس ....چه بساطیه ....واقعا همه چیز گرون شده ...نامردا مغازه دارا جنس 6 ماه پیش انبارشونم میخوان به قیمت امروز دلار بفروشن!!!!!!!!!!بازم ممنون که خبر دادی عزیزم :)
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2706