2726
عنوان

بالاخره چه نوع قابلمه ای بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35030 بازدید | 184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن خودم این تاپیکوزدم..بچه های اینجاراهنمایی کردن رفتم خریدم..همین چندروزپیش..قابلمه 24شوگرفتم که یه نوارپلاستیکی قرمزداره دوردرش..135تومن
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
من چدن دارم 3 ساله هروز توش برنج میپزم
هنوز خراب نشده
چطور واسه شما خراب شده
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
نمیدونم نفس جون.مارک بلاژیوهست مال شماچه مارکیه؟یعنی هیچی خش نداه؟آخه اگه خش بیافته که دیگه قابل استفاده نیست..
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
واسه من مارک berta
دیگه خیلی استفاده کردم داخلش یکم خط افتاده
ولی اونطوری نیس
البته من همیشه از قاشق چوبی استفاده میکنم
البته مامان هم چدن داره مثله تفلون
خط خش زیاد افتاده
واسه من جنسش بهتر بوده
بچه ها دیشب رفتم هایپر استار....اونجام گرین پن داشت ...البته هول هولی دیدم اما به نظرم چاره قیمتاش خیلی بهتره و اینکه بیشتر ماهی تابه هاشو داشت تا قابلمه ...البته میگم من هول هولکی دیدما....حالا دوباره رفتم اونجا میرم دقیق تر نگاه میکنم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
منم دیشب رفتم سمرقند نمایندگی خانه و آشپزخانه بالاخره 3 تا از قابلمه های گرین پن رو خریدم. ولی سایت چاره قیمتهاش خیلی بهتره هر کدوم 5 هزار تومن ارزونتره.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من مدل کیوتو رو گرفتم یه قابلمه سایز 24 یه تابه سایز 24 و یه شیر جوش سایز 18 که روی هم شد 202 هزار تومن. کاش عجله نمی کردم و از سایت چاره سفارش می دادم . حالا قابلمه سایز 20 رو نداشت اون رو از چاره سفارش دادم ببینم میارن برام یا نه؟ بعد میام میگم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2706