2410
2553
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2210893 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا از دهنت بشونه بارفتن جون!
من کی لاغر شدم!
همون جور احساس خپلی دارم به شدت!
منتها اینترنتم همش قطعه
وایمکسه ایرانسله دیگه
بعد اومدنشم اولین کاری که می کنم به دوستان این پیج سر می زنم
من به جدی قبل خوردنمو رعایت نمی کنم
کاش تا عید لاغرتر می شدم
کلی لباس خوشگل دارم که اندازم نیست
گفتم لباس دوباره انگیزه پیدا کردم
کاش یکیشونو بزارم بغل در یخچال!!
ههههههههههههههه
2456
سلام ، من تازه این تاپیک را دیدم و نرسیدم از اول بخونم هنوز من حدود 20 کیلو اضافه وزن دارم ، چند روز پیش تو عطاری بودم گفت یه جور قرص لاغری داره که خیلی عالیه و تو دوره دوماهه 7 کیلو وزن را کم میکنه اسمش فکر کنم Slimmy بود میخواستم ببینم شما راجع به این قرص چیزی شنیدین یا نه میخواستم بخرم گفتم بیام بپرسم و بعد بخرم .
سلام دستاس خبم سوها جان در چه حالی
ماریانا جان ای شاالله تا عید همه لباسای خوشگلت اندازت شه
مینا جان من نخوردم نمیدونم
ماریا جان رو زی 2 تا عزیزم
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
ای جان هیچ خبری نیست!

سرما خوردم کلیه هام درد گرفتن به شدت
کارام یکم پیچ خورده
سرم خلوت شه
دوباره رژیم شروع می کنم
قرص و رژیم رو فعلا کنار گذاشتم
وزنم همون سه و نیم کم شد تو یک ماه!
2714
سلام دوس جونام ..من اومدم خدا رو شکر یکم از یابت بابا خیالم راخت شد ممنون از همه دوستای گلم که دعا گو بودن و ایمیل دادن....بارفتن جونم خوبی? إیمیلت رو چک کن فدات شم...چه خبر از لاغری چقدر کم کردی?من که قرص هام تموم شده و درست 4کیلو 800گرم ناقابل کم کردم...خیلی نتیجه رضایت بخشی نیست...نمیدوتم دوباره سفارش بدم یا نه???فردا بهش زنگ میزنم...
2706