2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانومای گل من سی و پنج متری گلستان هستم تا پونک راهی نیست
می خوام موهام رو که یه ذره از شونه هام پایین تر اومده کوتاه کنم البته نمیخوام قدش کوتاه بشه می خوام مدل دار بشه تا حالا خیلی جاها رفتم البته شرق تهران چون ما تازه یک ماه و نیم هست که اومدیم غرب و هیچ جا اونجوری که می خواستم نشده من آرایشگاهی می خوام که مدل های ژورنالی بزنه اگه سراغ دارین زحمت بکشین ممنونم
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
در مورد خیاط هم یه خانومی هست که از دوستان قدیمی مادر من هست و کاراش بی نظیره عین عکسی که بهش نشون بدین براتون در میاره حتی قشنگ تر منزلشون شهران هست قیمت هاشون هم از مزون های بالای شهر پایین تره اما خوب نسبت به کارشون قیمتشون خوبه من خیلی خیلی کاراش رو قبول دارم و بهشون اطمینان دارم نزدیک به چهل سال هست که خیاط هستن هر کی خواست میل بزنه تا شماره ی ایشون رو بهش بدم چون اینجا عمومی هست
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
مامان علیرضا من یه آرایشگاه میشناسم تو ایران زمین جنوبی خودم چند بار موهام و پیشش کوتاه کردم از رو ژورنال.
یه بارم تو بارداریم رفتم شنیون کردم کارش خیلی خوبه یعنی من که راضی بودم هر کس هم موهام و میدیدمیگفت خیلی خوب شده قیمتاشم مناسبه.ایران زمین جنوبی ،حیدری مقدم،روبروی مخابرات،آرایشگاه بیتا.
سلام،
مرسی الناز جون به وبلاگت سر زدم خیلی قشنگ مینویسی به پونک خوش اومدی . خداپسرای گلتو برات نگه داره من یه پسر ٢ ساله دارم واقعا بزرگ کردن ٢ تا پسر قدو نیم قد خیلی سخته.واقعا خسته نباشی عزیزم.
من سپردم زورق خود را به آن دریا و گفتم هرچه بادا باد
سلام،
خانمهای پونکی کجایین؟
رفته بودم تیراژه علاوه بر قسمتی از طبقه سوم که کلا مربوط به بچه هاست راهروی سمت چپ زیر همکف هم کلا بچه گونه شده وخیلی جالب بود.
من سپردم زورق خود را به آن دریا و گفتم هرچه بادا باد
2706