2703
2553
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603404 بازدید | 616 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من اخرین پریودم 20 مهر بود در 16 اذر رفتم سونو گفت سن بارداری 6 هفته و دو روز است و ساک بارداری 30 میلمیتره .دکتر گفت ساک بارداری خیلی بزرگه و سن بارداری با تاریخ پریودیم جور در نمیات یعنی دو هفته کم داره برای دو هفته دیگه پیشنهاد سونو داد میخواستم بدونم ساک بارداری اگه بزرگ باشه چه ضرری داره در ضمن crl را برام 5mmزده
2720
نسرین جان:

اگر مایع امنیوتیک از 25 سانتی متر بیشتر باشد Polyhydroamnions نامیده می شود که می تواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله Twix Twin Transfusion Syndrom یا Congenital Defect یا مترنال دیابت ویا ممکن است بدون هیچ دلیل خاصی باشد.
سلام.من تازه وارد هفته هشتم بارداری شدم 4هفته که بودم رفتم دکتر که گفت ماه دیگه بیام واسه سونو هفته اینده میخوام برم اما دکترم سونو واژینال انجام میده؟؟مشکلی نداره؟؟من هیچ علایم خاصی از بارداری ندارم خیلی نگرانم که جنین سالمه یا نه به نظرتون الان برم دکتر یا بزارم همون هفته اینده؟؟ممنون
مهدیسم با ورژن جدید
سلام
اگه منو هم راهنمایی کنین ممنون میشم.
تو سونو یی که هفته 8 انجام دادم کیسه زره و مایع اکوفری رو کمتر از حد معمول تشخیص دادن.
این اولا که یعنی چی؟
ثانیا چیز خطرناکیه؟
ثالثا برای رفعش چکار باید کنم؟
ممنون
2714
با سلام
من به تاریخ اخرین پریودی که 1 اردیبهشت بود الان 34 هفته و 6 روز هست که باردارم اما امروز سونوگرافی که رفتم نوشته بود سن جنین 37 هفته و 4 روزه
میخواستم بپرسم کدوم یک از اینا درسته ؟؟؟؟ممنون میشم زود جواب بدین
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
اگر سونو گرافی عنوان کند که حاشیه ساک حاملگی کم ی نامنظم است ولی قلب دیده بشه تو هتفته 6 چه معنی ای داره؟ یکی از دوستام ماما هست میگه اگه ساک حاملگی نامنظم باشه مشکلاتی وجود داره؟
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2706