2726
عنوان

پاسخ های تخصصی به شما مادران باردار درباره ی سونوگرافی دوران بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 603786 بازدید | 616 پست
سلام من در هفته 29 بارداری هستم امروز در آزمایش سونو دکتر گفت که اندازه دو طرف بطن مغز در حداکثر نرمال یعنی 9.6 هست.و توصیه کرد دو هفته دیگه بازم کنترل بشه. میخوام بدونم.کسی همچین تجربه ای داشته ؟ و خدایی نکرده اگه از نرمال بگذره چه اتفاقی میوفته ؟
آدم وقتی پای دلش واسته ... تهش هر چی باشه خودش خواسته
با سلام من هفته 20/5 سونو شدم می خواستم وضعیتم چطوره ممنونم
تصویر جنین زنده با presentation سفالیک و با قرار طولی با fhr و اکتیویتی نرمال در حفره رحم دیده شد؟ سفالیک یعنی چی ؟
سن حاملگی براساس bpd=48 میلی متر و fl= 31/5 میلی متر حدود ۲۰/۵ هفته محاسبه شد. Bpd , fl یعنی چی؟
طول گردن رحم 35/5 میلی متر اندازه گیری شد.
ممنون می شم معنای سفالیک و bpd ,fl را برام توضیح بدید و اینکه ایا نتایج نرمال است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مریم جون جوابت خوبه عزیزم
سفالیک یعنی نی نی وضعیت قرارگیریش نرمال و خوبه سرش پایین هست و پاهاش بالا
اف ال اندازه استخوان ران هست
بی پی دی هم اندازه سر از یک طرف گیجگاه تا گیجگاه دیگه
من امروز رفتم سونوی 4بعدی دادم طبق آخرین پری 20 هفته کامل هستم اما طبق سونو 19هفته 5روز
صربان قلب جنین رو نوشته منظم و132 b/m نوشته بنظرتون 132 خیلی کم نیست؟
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
2728
بهار جان تا انجایی که من می دونم ان تی زیر 2.5 خوبه...
""""گر نگه دار من آنست که من می دانم. شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.""" دختر کوچولوی من عجولترین دختر تیر ماهی بود و اردیبشتی شد!!!!.......خدایا شکرت!!!
مگه سونو ان تی انجام می دین همونجا نمی گن نرمال هست یا نه؟ چرا اینجا پرس و جو می کنین؟
اینقدر دنبال ایجاد نگرانی برای خودتون و نینی تون نباشد... خوش باشید و خوش بگذرونید
سلام من تو 9 هفته و 5 روز رفتم سونوگرافی قصر دکتر شاهین دریا رام و بهم گفت به احتمال 80% جنسیت بچه دختر هست و گفت من از کشیدگی آلت میگم جنسیت .میخوام ببینم چقدر درست تعیین جنسیت در این هفته؟
من به لطف و یاری خدای بزرگ و مهربون بسیار با انرژی و خوشحال و خوشبخت هستم.
من سونو رفتم29هفتهو4روزمه وزن جنین1462
و afi19میخوام بدونم طبیعیه؟خصوصا مایع دور جنین اخه سایز شکمم یکم زیاده
حالم به حال قناری در قفس میماند نه دلی برای ماندن دارم و نه بالی برای رفتن
سلام من جفتم خلفی بود
سر دخترمم همیشه خلفی بود
مشکلم من اینکه دخترم سمت چپ فقط بود هر وقت دکتر دستگاه سونو رو میذاشت از همون هفته ٦ بعد من متوجه شدم سمت چپ شکمم بزرگتره یه دکتر و هرکی گفتم گفتن خیال میکنی ولی وقتی دخترم به دنیا اومد بخاطر بد قرار گرفتن تو رحم خیلی اذیت شدیم
سرش آب آورده بود و ١٠ روز اول پاش رو گچ گرفتیم خلاصه الانم کفش مخصوص میپوشه و روی رونش یه رد مونده ولی تو هیچ سونویی هیچی نگفتو

ولی الان از وقتی باردارم همش بچم سمت راسته بازم سونو میگه هیچی نیست
الان همش ترس دخترم رو دارم یعنی چی میشه بازم پسرم هم مثل دخترم میشه میشه کمکم کنی
گریههههههه واقعی چجوری باسد متوجه بشم نسل امید گفت بیا جای قرار گرفتن اعضای بدن بچه رو چک کنم ولی سر دخترمم همونجا رفتم هیچی نگفتن
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2706