2410
2553
راحیل جون فیلم زایمان طبیعی که اینطوریحالت عکس نداشته باشی رو داری بزاری من ببینم.من اخر این ماه به امید خدا میخوام زایمان کنم.اگه فیلم دیگه دارین برام بزارین.ممنون
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام راحیل جونم.من نه از روی کنجکاوی و چیز دیگه میخوام ببینم.فقط از اینکه مراحل زایمان رو ببینم.چون خودم بعد 20 مرداد میخوام زایمان کنم.خدا میدونه چقدر میترسم.میگم شاید دیدنش کمکی به حالم بکنه.چون من به اصرار شوشو میخوام برم زایمان طبیعی.راحیل جونم امیلم
talaye_n21@yahoo.com
ممنون میشم راحیل جون اگه برام ایمیل کنی.منتظرتم.فدات.بای
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!
2714
سلام به همگی
آیلار جون فکر نکنم کسی که این فیلمها رو میبینه زیاد به مسائل جانبی توجه کنه همش یا کنجکاویه یا دلسوزی
ولی تارا جون من اگه جات بودم نمیدیدم چون صحنه ای که توی فیلم ها هست ترسناک تر از زایمان خود آدمه چون همه مسائل دیده میشه ولی وقتی خودت داری زایمان میکنی خیلی از کارها رو اصلا حس نمیکنی ولی اگه بدونی که الان دارن اینکارو یا اون کارو میکنن بیشتر استرس میگیری من پارسال زایمان طبیعی کردم البته به خاطر تنگی لگن خیلی اذیت شدم و زایمان طبیعی برای من اشتباه بود ولی درد شیرینیه و اون لحظه ای که نی نی رو میارن بیرون شیرین ترین لحظه عمر آدمه عزیزم موفق باشی وپیشاپیش مبارک
آیلار جان ،
من زایمان طبیعی واقعی هم دیدم. آدم تو اون لحطه اصلا بجز زایمان به هیچ چیز دیگه نگاه نمیکنه.
اگه اینطوریه دانشجوهای پزشکی همه جاشون تو جهنمه. وقتی جنبه آموزشی داشته باشه اصلا گناه نداره.

اما در کل کمکی هم به زایمان نمیکنه.
آیلار جون پس این ماماها و دکتر زنان که خیلی هاشون هم مرد هستند هر روز دارند کار حرام انجام میدن
بله حرام است اگر به قصد لذت باشه که واقعا توی این فیلمها آدم فقط حواسش به نی نی هستش نه ...............
پارمیس

حق با شماست ! به قصد لذت باشه گناه داره! ولی فکر نمیکنم هیچ موجودی از صحنه درد کشیدن موقع بیرون امدن بچه لذت شهوانی ببره!
دکترها محرم هستند!
راستیتش مامانم سال 63 که منو به دنیا اورد و خواهرم سال 70 بچشو بدنیا اورد هنوز دکتر زن توی شهرمون نبود!
2706