2410
2553
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

474294 بازدید | 241 پست
سلام

میدونم این تاپیک چند جای دیگه هم باز شده ولی شرمنده پیداشون نکردم القصه :

منو تا حدودی شاید بشناسین که مشکل من چیه

تنبلی شدید تخمدان اصلاً تخمک گذاری ندارم

شاید سالی یه بار هم پریود نشم ولی به زور آمپول و قرص میشم اونم چییییییییییی قیررررررررررررررر

دل درد و کمرد درد و دردای طبیعیه عادت ماهانه اصلاً ندارم
5 ساله ازدواج کردم و بدون جلوگیری اصلاً باردار نمی شم ولی مشکل من پریودمه

آخرین تاریخ پریودم 28 خرداد بود بعد از اون اصلاً لب به غذاهایی که واسه رحم مضره نزدم سردیجات نخوردم ولی در عوض روزی سه فنجون عرق رازیانه قبل از هر وعده غذایی میخوردم تا اینکه عرق تموم کردم و دونه هاشو خریدم و دم کردم یک شب در میان اسفند رو با شربت مخلوط میکردم شربتش گلاب و نبات بود میخوردم و یه هفته قبل از پریودم گل همیشه بهار دم کردم و سه وعده خوردم دیدم سر موعدم پریود نشدم تا دیروز ساعت 11 قبل از ظهر درد شدیدی پیچید زید دلم و بدنم یواش یواش سرد میشد و عرق سرد به پیش.ونیم نشست سر گیجه و لرز راستش توی این گرمای شدید بعید بود اینجوری بشم رفتم دستشویی گلاب به روتون یه لک صورتی کمرنگ دیدیم و رفتم خونه یه فنجون گلاب +عسل +زعفرون سر کشیدم و دراز کشیدم اصلاً امیدی نداشتم پریود بشم چون توی این 17 18 سالی که پریودام شروع شده بعید بود فقط با دارو گیاهی پری بشم تا اینکه دیدم نه خدا انگاری دلش حسابی واسم سوخته و با این داروهای گیاهی نتیجه اشو دیدم

من همیشه پری ها کمه و بد رنگ ولی این دفعه کلی فرق دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر جالببببببببب مریم جون واقعاً فکر نمی‌کردم رازیانه یه همچین معجزه‌ای بکنه. البته من هم پریودام اصلاً مرتب نیست و یک دوره که برای بارداری اقدام کرده بودم و پریود هم نمی‌شدم یه هفته روزی یه لیوان دم کرده رازیانه خوردم بعد از 3 ماه پریود شدم ولی نفهمیدم که این واقعاً اثر رازیانه بود یا اینکه اگه نمی‌خوردم هم تو همون تاریخ پریود می‌شدم. ولی الان بهش ایمان اوردم. ولی این برای من جالبه که از سه تا دکتر زنان تا حالا در مورد رازیانه پرسیدم و هیچ کدومشون اصلاً هیچچچچچچچچچچ اطلاعی راجع بهش نداشتند !!!
2720
مریم گلی جان خیلی برات خوشحال شدم . عرق رازیانه برای منم معجزه کرد و نینیم اومد . ایشالله این معجزه به یه نینی ناز برات تبدیل بشه .. فقط یه چیزی درست متوجه نشدم با عرق رازیانه شربت درست می کردی ؟ اگه آره چطوری ؟ چون من از طعمش خیلی بدم میومد و به زور می خوردم می خوام بعد از بارداری ادامه بدم ..آخرین بار که شیشه رازیانه تموم کردم با خودم عهد کردم دیگه نخورم که نینی اومد .....
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !
2714
سلام به همه خوشحالم که اکثر دوستای گلمو همینجا میبینم

در مورد اینکه دوستی پرسیده بود از عطاری گرفتی یا خیر نه من خودم از اینترنت سرچ کردم اکثراً یه نوع مصرفو پیشنهاد داده بودن ولی قبل از هر وعده غذایی عالی عمل میکنه ضمن اینکه آخر شب موقع خواب این چای خورده بشه حرف نداره من دیشب مهمون زیادی داشتم تماکم بدنم در میکرد وقتایی هم که خیلی خسته میشم بی خواب میشم دیشب یه قاشق گل گاو زبان + یه قاشق سنبل الطیب + دو حبه متوسط نبات + 2 قطره آب لیمو جوشوندم و جاتون سبز خوردم

آیییییییییییییییییییییییییییییییی راحت خوابیدم

اثر این چای هم که معلومه رفع استرس و اضطرابه و کلاً بدن و ریلکس میکنه

بخدا هیچی توی این دنیا به اندازه مواد طبیعی بدنو آماده نمیکنن

من ایمانم اول نسبت به خدا بعدش به این داروهای طبیعی خیلی زیاد شده

دوستای گلم اگه میخایین مصرف کنین باید ادامه بدین و عمراً استرس به خودتون راه بدین

آهان این یادم نره بگم یه هفته قبل از موعد پریود حتماً گل همیشه بهار روزی سه وعده مصرف بشه تا دقیق همونروز پری پری بیاد و اگه نیومد به جاش نی نی سبز بشه
سلام نی نی ناز الی جونم باور کن وقتی خبر مامان شدنتو شنیدم نزدیک بود آبروم بره تو اداره بغض کرده بودم حس خوبی بهم دست داد

عزیزم من طعم عرق رازیانه رو خیلی دوست دارم برام دلچسبه

ولی اون شربت نبود منظور من از شربت فقط شربت گلاب و زعفرون و نبات بود که یه بار بعد از لکه بینی خوردم و باز شد پری

ولی اون شربتی که با اسفند خوردم این بود :

نبات + اسفند و آب و گلاب همین که این اواخر از روی ناچاری دو سه بار با شربت البالو خوردم آخه اسفند خیلی تلخه ولی خوبتر شد طعمش

نی نی ناز جون میایی برام تعریف کنی چطوری مامان شدی و مشکلت چی بود گلم
مریم گلی جون ...یکی اینه ... . http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=9433 http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13211 من دو ماه هر شب عرق رازیانه رو با عسل می خوردم ..
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !
سلام نی نی ناز.خوبی؟داشتم گفتمانهایتان را میخوندم متوجه شدم از رازیانه استفاده میکنید بله رازیانه خوبه و قاعده آور خوبیه ولی عزیزم نباید در دوران بارداری مصرف بشه برای اطلاعات بیشتر این سایت رو ببینhttp://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2093&conid=8350 برام پیغام بزار که مطمئن بشم اینو خوندی باشه عزیز
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران
که به وجد نیاید کسی از نبودنم ....
2706