2733
2734
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

| مشاهده متن کامل بحث + 475694 بازدید | 241 پست
بچه سلام
تنبلی تخمدان همون سندرم پلی کیستیک تخمدانه یعنی pcod
yas جون
من هم متفورمین خوردم خیلی حالم بعد می شد اما هیچ تاثیری روی تخمک گذاریم نداشت .؟
من اصلاً پریود نمی شم مگر با قرص و آمپول از امروز شروع کردم اگنوگل می خورم به نظرتون رازیانه هم بخورم چه طوری بخورم شربت درست کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممم بچه ها منم میخوام رازیانه بخورم تنبلی تخمدانم شدیدههههههههه کمککککککککککککک دوستان کجایید؟؟؟؟؟؟؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
سلام دوستان من دکتر گیاهی رفتم گفت برا حل مشکلات زنانگی باید این کارو کرد...تا 40 روز هر روز صبح.ظهر.عصر عرق رازیانه 1 استکان با یک قاشق عسل میل شودو زمان پریود رازیانه نمیخوری و به جاش صبح 1 استکان عرق زیره.ظهر 1 استکان عرق مورد.عصر 1 استکان عرق بومادران میل شود.پریود که تمام شد دوباره عرق رازیانه را میخورید.....کار دیگه این است که تا 15 روز از ابزن سرکه استفاده میکنی به این صورت که 1 لیوان سرکه خانگی را گرم کرده و با5 الی 7 لیوان اب گرم مخلوط کرده و در یک لگن ریخته و 20 الی 40 دقیقه میان بدن از ناف به پایین را در ان قرار داده وشکم وزیر شکم را مالش دهید...و دیگر اینکه 7 روز از وازینال عسل استفاده کنید15 cc عسل ......دوستان حتما نتیجه میگیرین.....برام دعا کنبن خیلی دوس دارم باردار شم ولی دیابت دارم میترسم.
2728
2738
سلام منم عضو جدید هستم.................

منم رفتم دکتر گیاهی..........................گفت..............

3ماه عرق رازیانه بخور.......................40شب باعسل وازن رو بشور.....................پودر جفت رو بجوشون ودر اب سرد شده ان بشین تا 20دقیقه.......................وچند داروی درست کردنی داده ولی الان شوشو ایران نیست
منم طبق اخرین سونوگرافی دکتر بهم گفت که تنبلی تخمدان دارم الان حدود 5 ماهه که پریود نشدم انقد که شما از عرق رازیانه تعریف کردین منم شرو کردم به خوردن روزی 3استکان به نظرتون فقط رازیانه کافیه یا چیزای دیگه هم استفاده کنم؟
2706