2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پماد کالا ندو لاو پماد سوختگی ناژو خوبه البته من ناژو را پیدا نکردم ولی شنیدم خیلی خوبه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
من شنیدم این پمادها زیاد خوب نیست! از همون روزهای اول توی بیمارستان بهم گفتن که سعی کنم از حالا روغن و کرم و پودر برای بچه استفاده نکنم!
بهتره هر بار که پوشکش رو عوض میکنی هم بشوریش ، هم با دستمال مرطوب جانسون پاکش کنی، یک ساعتی هم پوشک براش نزار ،دور نی نی پارچه تمیز کتون نخی بپیچی که کمی هوا بهش برسه.
نی نی من 27 روزشه، تمام این کارها رو براش انجام میدم.
2714
سلام عزیزم...میدونم خیلی نگران کنندست...ولی سعی کن هر وقت پوشکش رو عوض میکنی 10دقیقه باز باشه...حتما یا به پنبه مر/وب یا با اب....من پماد الووراmypaزدم جواب داد...راستی امکان داره به مارک پوشکش جساسیت داشته باشه
پسر من 9 ماهشه تازگی شدید سوخته بود به علت اسهال خیلی شدیدی که گرفته بود ماستلا می زدم یا فیروز نوبتی دیگه باز گذاشتن خیلییییییییییی تاثیر داره تازه من بچه ام چهادرست و پا هم می ره شورت پاش می کردم 10-15 دقیقه بازش می گذاشتم
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
من وقتی پارسارو ما بیبی یا پوشک میکردم بعضی وقتا که یادم میرفت زود عوضش کنم کنار پاهاش میسوخت و یا عرق سوز میشد....بهترین پماد که واسه من جواب داد و سریع درد و محل سوختگی رو خوب میکرد :
(تریامسینولون ان ان ) بود که بعد از چند بار دکتر بردن یکی اینو پیشنهاد داد که واقعا عالی بود...
احتیاجم نیست که باز باشه ...بعد از 5 دقیقه خوب میشه
طراحی و اجرای بی نظیر تمهای تولد..جشن دندونی..جشن قدم..سیسمونی.. www.panitem.ir
نی نی منم پاهاش سوخته بود ............الان خیلی خوب شده :
1.مرتب وزود به زود عوضش کردم ..........
2.هر بار که پوشکشو باز میکنم پاهاشو میشورم .................
3.تا مجبور نباشم از دستمال مرطوب استفاده نمیکنم ................
4.پماد کالاندولا .......................
5.باز گذاشتن نوزاد به مدت 10 دقیقه .....................
پای نینیمنم خیلی قرمز بود دونه های قرمز رنگم داشت پماد کالاندولا میزدم فرقی نکرد پماد ایروکس استفاده کردم خوب نشد دکتر پماد تریا مسینولون ان ان داد دوبار زدم معجزه شد صبح که بازش کردم اثری از سوختگی نبود الان هر وقت میسوزه یه بار میزنم خوب میشه
2706