2410
2553
سلام بچه ها من یکی دو روزه لکه بینی دارم و کمی دل درد دوبار رفتم اورژانس دفعه اول گفتن کاری نمی تونیم بکنیم
بار دوم گفتن برو سونو واژینال ولی امروز صبح جمعه بود هیچ جا باز نبود جز سونوی اطهری اونم گفت واژینال نداریم باید از روی شکم باشه سونو کرد و وقتی آوردم بیمارستان دکتر گفت نوشته قلب جنین تشکیل نشده و باید کورتاژ کنی حالا اودم خونه نمی دونم باید چیکار کنم اونقدر گریه کردم مغزم کار نمی کنه منو راهنمائیم کنین ترخدا
برام نوشته بود 48 روز تو سونو چیکار کنم برم سقطش کنم ؟ دارم خل می شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
bemiram barat ,mifahmamet manam kheili on roza halam bad bod ,shoharam ham hamintor ,ama sabr kon ta farda boro ye jaye khob sono ,man age jaye to basham ye chand roz sabr mikonam bad miram sono
bazam migam ninie manam ta ghable hafte 8 dide nashod ghalbesh ,hafte 8 ham taze sono vajinal kardan ,taze didanesh .alanam hame chiz khobe,az tahe del barat doa mikonam ,badam ghose batarin chize barat ,bayad aramesh dashte bashi ta enshahalah janin roshdesho bokone o mamane negaranesho khoshhal kone ,amin
من سپتوم داشتم که سری قبل قلب تشکیل نشده بود و الان بعد از 1 سال به روش میکرو 2 قلو باردارم تو رو خدا خودتو نگران نکن زیر پات 2 تا بالش بذار و تخت استراحت کن حتما فردا دکتر برو که بهت شیاف رکتال میده تا یه هفته بعد که 2 باره سونو کنی برامنم دعا کن که فردا باید برم سونو
2714
کپینی جان من هر روز که میام تو سایت و میرم واسه همه اسمائی که می شناسم یا نه دعا میکنم امروز واسه تو جداگانه هم دعا می کنم تو هم منو یادن ننره دعا کنی میگن دعای بقیه واسه آدم زوتر اجابت می شه خودتم سوره یس بخون اثرش زیاده خانمی برات آرزو ی سلامتی و دلخوشی دارم
2706