2726
عنوان

ترخدا راهنمائیم کنین دیده نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 10422 بازدید | 52 پست
راست می گی کپینی جان یعنی امیدوار باشم همیشه این چند وقته با نی نی حرف میزدم ولی از دیشب تا حالا گفتم حتما زبونم لال دیگه معنی نداره با این نینی حرف زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی وقتی موضوع جدیدی مطرح می کنی یه کم تایم می بره فکر کنم هر موضوع یه مدت زمان خاصی تو نوبت می مونه تا روی صفحه اصلی نمایش داده بشه و اونجا هم تایم مشخصی نمایش داده می شه و یعد ار لیست خارج می شه واسه نمایش موضوعات جدیدتر من اینطوری فهمیدم
2728
دوست عزیزمن 6 هفته رفته بودم سونو واژینال . نی نی من قلبش تشکیل شده بود ولی قبلش دکترم بهم گفته بود اگه تشخیص ندادنتد اصلا نگران نشو . چون خیلی کوچیکه و ممکنه اشتباه بشه . مخصوصوا شما دوست عزیز که سونو روی شکمی هم بوده . به خدا توکل کن
اگه تهرونی دکتر اشرف معینی بهترین دکتره زنان و برادرش محسن معینی سونوگرافیست خوبیه اگه خواستی آدرس بدم 99 درصد بچه ها ازش راضین و دستش فوق العاده سبکه هستییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟
دوست داشتنی جونم مرسی نمدونی وقتی آدم میبینه یکی دیگه هم بهت توجه کرده و براش مهمی چه احساس خوبی پیدا می کنی اونقته که می فهمی خدا چقدر ما رو دوست داره که یه همچین آدمهای مهربونی رو سر رات می ذاره تا بهت امید بدن و بتونی زندگی کنی
گاهی که بچه ها راهنمائیم می کنن دلم می خواد تک تکشون پیشم باشن تا ببوسموشون و ازشون تشکر کنم ولی نمی دونم چه جوری الان احسسسمو بیان کنم
بچه ها از همتونممنونم ممنون ممنووووووووووووووووووووووووووننننننننننننننننننم
پکینی جان من ترانم آدرسو برام می زاری
2706