2726
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139544 بازدید | 203 پست
مامان مهدیار جان منظورتون تهرانه دیگه؟

ببین هر چیزیشو یه جا داره ولی فروشگاه ها همه رو یکجا اصولاً ندارن.

بهترین قیمت ها رو برای بهداشتی های مادرکر روبروی پارک ساعی فروشگاه نینی سالن داره.

سوتین هم من یکی دو تا گرفتم از مادرکر(تهران نه) که راضی نبودم ولی از یه جایی تو دبی میگیرم.

اگر مادرکر هم خواستی که میل خودت هست.

ولی تهران من سوتینشو ندیدم.بیشر تو کار لباسشن.

ولی لباساشو همه جا اصولاً دارن.
البته من یه توصیه دوستانه هم دارم. اینکه مادرکر بیشتر اسم در کرده ولی فرقی با بقیه مارکهای خوب خارجی نداره. البته من خودم برای دخترم گاهی بادی با کفش از مادرکر میگیرم ولی مارکهای دیگه رو جدیداً ترجیح میدم و لی مادرکر گرونتره از بقیه.

مثلاً لباس مهمونی رو من هیچ وقت برای دختر خودم از مادرکر نمیخرم.

جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو ببنید
http://www.mothercare.com/Tiny-Dining-Fresh-Food-Feeder/dp/B004CREEWM?ie=UTF8&pf_rd_r=0WBQB789MNZZYCEHYRG7&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B0046ZUSBQ&pf_rd_p=223220787&pf_rd_s=bottom-9
یکی از دوستام که نی نی داره می گفت که خیلی وسیله به درد بخوریه ، تکه میوه رو می ندازن توی اون توری و از سنی که بچه می تونه میوه بخوره میدن دستش
خوبیش اینه که اولا وقتی بچه دندون می کشه به توری میوه به حالت رنده شده ازش میاد بیرون و دیگه تکه بزرگ نداره که توی گلوش گیر کنه دوم اینکه میوه هی نمی افته روی زمین و کثیف نمی شه
البته دوستم مارک نابی رو از کانادا گرفته بود ولی فکر کنم تو تهران هم گیر بیاد
آزی جون به درد بخور نیست بینظیره عزیزم. من دوتاشو دارم که تا همین حوالی ها هم دخترم باهاش میوه میخورد.

آخه اون اوایل که دندوناشون در نیومده یا کامل نشده نمیتونن خوب میوه بخورن و هی تف میکنن و لباساشونم کثیف میشه ولی با این هم میه میخورن هم کثیف کاری نداره هم وقتی لثه هاشون میخاره میکشن روش و یه کمی آروم میشن.
البته تهران هم نینی سالن داره روبروی پارک ساعی.فکر میکنم 6-7 تومن بود پارسال.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2728
مامان ریما من یک ماه پیش خریدم شیشه شیر ناک گرفت م البته 9500 و جانشسون هم محصولاتش حول وحوش 6 و خرده ای.
یه توصیه هم دارم مامانها تو جای خرید دقت کنید من سه تیکه کاپلا(کالسکه کریر ساک) رو از جمهوری 310 خریدم همونو حتی همون رنگ تیراژه می داد480 الکی هم میگفت ایتالیاست درصورتی که همشون چینن
پتو اسپانیایی رو از بهار 18 خریدم فروشگاه شهروند پونک 16 می داد
یا یه لباس از این فروش اینترنتیها که اینجا هست مارک مادرکر 65 خریدم همونو مغازه نزدیک خونه 31 می داد
پس هول نشید یا فکر نکنیدمثلا جاهای بالاتر جنس هاش بهتره.شاید این مبالغ کم به حساب نیاد ولی روهم بذارید میبینید کلی میشه
هلی جون کاملاً درست میگی . نکته مهم دیگه اینه که معمولاً ست های کریر و کالسکه رو مارک های متفرقه بهتون معرفی میکنن ولی یادتون باشه مقایسه کنید چون من دیدم بعضی کریر ها انقدر کوچیکن که بچه دو ماهش بشه دیگه توش جا نمیشه ولی کریر های گراکو هم به نسبت مک لارن و مکسی کوزی قیمت بهتری داره و هم اینکه جاش بزرگه و حداقل چینی اگر هست ولی میدونین ایمنی بچه کاملاً توش رعایت شده.

هلی جون اون ست مادرکر رو که میگی من خودم برای سیسمونی دخترم از دبی خریدم وقتی درهم دویست و هشتاد تومن بود پام سی هزار تومان دراومد تعجب میکنم دم خونه شما اون قیمت میداده. درست میگی قیمتش اینجا شصت و خورده ای هست ولی حتی کیش هم دوست من گرفت 68. واسه همین راستش ببخشید ولی قیمتای بچه هایی که دارن اینترنتی لباس میفروشن شاید بعضی چیزاشون گرونتر باشه ولی خیلی چیزاشون از بهار و مغازه های دیگه مناسب تره.

برای لباس بچه بهار چون حالت بورس پیدا کرده باید خیلی مراقب باشید. من خودم سر سیسمونی هنوز وارد نبودم توی بهار یه پک جوراب gap رو باهام 18 حساب کردن اون موقع بعد رفتم چند تا مغازه پایین تر دیدم میده 13 تومن!!!
بازم سلام عزیزان

شو روز 5 شنبه دایر میشه و دوباره روز جمعه هم شو دارم خوشحال میشم ببینمتون

5 شنبه : سعادت اباد..................

جمعه:ایت ا.. کاشانی سازمان برنامه شمالی..............

ادرس دقیق اس ام اس بزنید براتون میفرستم

09381554314

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=155574

جنسای جدیدم رسیده عزیزان
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2706