2410
2553
باید چه چیزایی بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این ماه شروع کردم از روز اول پری به خوردن عرق رازیانه( صبح ها) و بومادران(بعد از ظهر ها)

چه طوره؟؟؟
کسی با خوردن این عرقیات باردار شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لازم هست کنارش پیاز درمانی هم انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد
عزیزم سلام
میبینم که عکس کاربریت هم عوض کردی مبارک باشه
ههههههههههههه

ببین عزیزم باید تو مدت پری تا 14 روز جوشونده پیاز رو بخوری تو سایت سرچ کنی خیلی ها استفاده کردن از پیاز درمانی
باران بهانه ای بود که زیر چتر من تا انتهای کوچه بیایی....کاش نه کوچه انتهایی داشت و نه
باران بند میامد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام دوستان من 3 ساله ازدواج کردم و تا حالا واسه نی نی اقدام نکردم برنامم واسه سال دیگه هست به امید خدا
ماه قبل پری 7 روز دیر اومد
که واسه من سابقه نداشت
نگران شدم و سونو انجام دادم کیست نداشتم و همه چی خوب بود ولی سایز فولیکولم از هر دو تخمدان زیر 3 میلی بود در روز چهاردهم پری
البته سیکل من 30 یا 31 روزه هست
خیلی نگرانم ممکنه با وجود پری های منظم تا الان , تنبلی تخمدان داشته باشم؟
اگر آره چه کاری میتونم واسه تقویت تخمدان ها انجام بدم؟لطفا راهنماییم کنین مرسیییییییی
Lilypie Pregnancy tickers
بهترین درمان رازیانه است
رایانه رو باید یک روز بعد از اتمام پریود شروع به خوردن بکنید و تا 3 روز قبل از آغاز پریود قطعش کنید. رازیانه رو اگر در موقع پریودی بخوردی خونریزی رو زیاد میکنه باید بزارید بعد از اتمام پریود . پریود رو کاملا منظم میکنه. بهترین نوع اون هم به صورت جوشانده است بعد پودر بعد عرق. میتونید از بیرون پاکت های آماده اش رو بگیرد و هر روز حتی توی شرکت بزارید توی لیوان دم بیاد و بخورید
لحظات شادی خدا رو ستایش کن لحظات سختی خدا رو جستجو کن لحظات آرامش خدا رو مناجات کن لحظات دردآور به خدا اعتماد کن و در تمام لحظات خداوند را شکر کن
جای رازیانه هست اما به نظرم بهتره از عطاری خودش را بگیری یه دسته روش بکشی تا کمی له بشه و دم کنید
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
پرنسس جان اگه تو سونوت نوشته باشه مایع ازاد لگنی یعنی تخمک ازاد کردی یا جسم زرد
به نظرم یکی دو ماه دیگه هم سونو فولیکول بده اگه نبود و تنبلی تخمدان داشتی برو برای درمان.همیشه با برنامه نباید جلورفت
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
یکی ازبچه های سایت میگفت که یه زن نازاتوفامیلشون ازیه دکتر طب سنتی توماهواره شنیده که اگه تخم شنبلیله رابجوشونی اونقدر که اب کمی باقی بمونه بعداونو روی یه پارچه تمیز بریزی وبزاری تولباس زیرت حامله میشی اون زن نازا هم اینکارو کرده بود وحامله شده بود
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
2706