2733
2734
سلام به همه مامانای گل. من مدت 1 ماهه که تصمیم گرفتم نوع حجابم رو چادر قرار بدم. قبلا هم بی حجاب بودم و تقریباً بلد نیستم چادر سرم کنم.می خوام چند تا سوال در مورد نحوه حجاب و محافظت از اون از شما مامانای چادری بپرسم که کمتر دچار مشکل بشم.
عده ای وقتی می بینند من چادری شدم دائماً میگن اگه بچه دار شی نمی تونی . باید چادرت رو برداری، بابچه خیلی سخته و ....! حالا سوال من اینه شما وقتی مهمونی میرین یا مهمون براتون میاد چه جوری هم چادر سرتون می کنید هم نی نی هاتون رو نگه میدارین؟
فقط خواهشی که دارم نگید با مانتو هم میشه حجاب کامل داشت که خودم با این نظر کاملا موافقم. ولی بنا به خواسته قلبی ام چادر رو انتخاب کردم.
در زمن جایی رو میشناسید که روسری های مخصوص زیر چادر که هم زیبا و هم مناسب باشند رو بفروشه؟بیشتر چه جور روسری هایی برای زیر چادر خوبند؟(از نظر جنس)
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
سلام مامان جوجوی عزیزم. خوبی خانومی. یک چیزی بگم ناراحت نمیشی؟؟؟؟؟؟؟
من شما رو یادم نمیاد. تو رو خدا ببخشی گل من میشه بیشتر راهنمایی کنی یادم بیاد.
حورا جونم من یک راه نه چندان جالب پیدا کردم. قبل از اینکه موهام رو ببندم یک مقدار پوش میدم. اینجوری کمتر میخوابه
سومی خوشگلم خوبی؟ ببخشید من 2 ماه بود که غیبت کبری کردم. راستش اسباب کشی داشتم و کامپیوترم در همین حین خراب شد. الانم دارم از کافی نت براتون پست میگذارم
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
هی دلم تنگ این تایپیک شده بود
دوباره نشستم نوشته هاتون رو کم و بیش خوندم
راستی ماه پیشونی چطوری؟
وقتی زندگی پایان می یابد از تو نمی پرسند دیگران درباره تو چه کردند وچه نکردند بلکه می پرسند تو درباره خود ودیگران چه کردی و چه نکردی!!!
2731