سلام به مامان های نازنین و مهربون و فرشته های خوشگلشون .

دوستای خوبم من یکبار سقط داشتم و دکترم به من گفتن که باید در دوران بارداری هپارین تزریق کنم . کسی هست که مثل من باید هپارین تزریق میکرده ؟
لطفاً منو راهنمایی کنید که علت تزریقتون چی بوده ؟ آیا تزریقش براتون سخت بود ؟ آیا جای سوزن ها روی بدن باقی میمونه ؟

واقعاً ممنونم .
ونوس جان اصلا نگران نباش، خواهر من عین 9 ماه بارداری هپارین به خودش میزد.چون بارداری اولش 8 ماهه سقط شده بود و علت سقط هم لخته شدن خون توی بند ناف تشخیص داده شد.اولاش براش کمی سخت بود ولی بعدا عادت شد! جای سوزن ها هم مثل مواقع عادیه که آمپول می زنی، بعد از چند روز میره..فقط خودتو حسابی تقویت کن و قوی باش! این دفعه مثل خواهر من یه نی نی تپل و سرحال به دنیا میاری ( می تونم بپرسم دکترت کی هست؟)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ونوس جان ، یعنی روحیه ت قوی باشه، هر کس دید و گفت آمپول می زنی و از این حرفا ، اصلا به روی خودت نیار! بدون برای سلامتی نی نی هر کاری لازم باشه باید بکنیم... آره سرنگش نازکه و اصلا درد زیادی هم نداره..نگران نباش خانومی
سلام خانومی
من دوران بارداریم روزی 2 تا هپارین میزدم به خاطر سقط هایی که داشتم خودم تزریق می کردم خیلی راحت بود جای تزریقها خیلی زود میره الان پسرم 1 سالشه اصلا نگران نباش ان شاالله مشکلت بر طرف می شه.
ونوس عزیزم سلام

خوشحالم که باردار هستی عزیزم از روز مسلم شدن حاملگی شروع به زدن هپارین کردم عزیزم ناراحت نباش الان پسرم 18 ماهه هست اصلا جای آمپولها مشخص نیست شاید مادر شوهرت زاویه زندنش را بلد نبوده من هپارین رو با سوزن انسولین میزدم تازه انسولین هم بخاطر دیابت روزی 3 بار و پروزسترون روزی 2 بار یعنی روزی 7 بار طوری شده بود که ببخشید از باسنم خون مید خونم اونقدر رقیق شده بود بخاطر هپارین اینطوری شده بود بلا فاصله باید چسب با باند میذاشتم تا خون به لباسم نزنه درد داره ولی نه به اندازه زایمان همیشه اینطور مواقع بچم رو تو ذهنم میآوردم دردم رو فراموش میکردم فکر کنم هپارینم رو بعضی مواقع خودم با دستگاه انسولین تو قسمت ران تزریق میکردم والا من نگاه کردم اصلا جاش نمونده فکر میکنی مومک کردی موفق باشی ناراحت نباش این سختیها میگذره

ز
سلام به همه دوستای مهربونم
مرسی از راهنمایی هاتون
میدونم رد چند تا آمپول ارزشی نداره . من هم برای داشتن یه نی نی سالم حاضرم خیلی سختی تحمل کنم .
آرزو میکنم خدا نی نی هاتون رو سالم نگهداره و به همه آرزومندان هم نی نی بده . آمین
پونه جون واقعاً ممنونم خانومی
پرنیان جون مرسی از راهنماییت عزیزم . خدا نی نی پسملی خوشگلت رو برات حفظ کنه .
دیانا جون آرزو میکنم خدا به شما هم یه نی نی سالم بده عزیزم .
آناهیتا جون مرسی از محبتت عزیزم . من هنوز باردار نشدم . از مرداد ماه اقدام میکنم . من هم به محض اطلاع از بارداری باید آمپول بزنم .
البته دکتر من میگفت برای من مصرف این آمپول اصلاً ضروری نیست . ولی چون من روز اولی که رفتم پیششون گفتم که دیگه نمیخوام این تجربه تلخ برام تکرار بشه ؛ گفت برای اینکه ریسک سقط رو پایین بیاریم این آمپول رو هم بزن ؛ در غیر این صورت بدون استفاده از این آمپول ؛ و فقط با مصرف قرص آسپرین هم نی نی سالم میمونه .
اما من و شوشو گفتیم که ریسک نمیکنیم و آمپول رو استفاده میکنم . در ضمن دکترم گفت آمپولی هست که گرون تره اما بجای روزی دو بار میتونم روزی یکبار تزریق کنم .
خواهش میکنم برام دعا کنید که هرچه زودتر به آرزوم برسم .

دیانا جون حق باشماست . من ناشکری نمیکنم . باید خودمو بسپرم به خدا . من نباید به چیزی جز نی نی فکر کنم . میدونی یکمی ترسیدم . وگرنه جای چند تا سوزن مهم نیست . من از چیز دیگه ای ترسیدم اینو بهونه کردم .
ترسیدم که نکنه خونم زیاد رقیق بشه و بعد از زایمان خونریزی داشته باشم و ....
ترسیدم که نکنه نی نی دچار مشکل بشه . ترسیدم که نکنه نی نی اینبار هم سقط بشه .

اون سقط خیلی روی روحیه ام تأثیر گذاشته و همش برای همه چیز نگرانم . تا این نی نی به دنیا بیاد من صد بار میمیرم و زنده میشم .
2706