2703
2553
عنوان

لکه بینی لانه گزینی

15638 بازدید | 15 پست
دوستان گلم میخواستم بدونم لکه بینی لانه گزینی چه زمانی اتفاق می افته قبل از پری یا بعد از اون و به چه صورته؟ و اینکه لکه بینی معمولا برای بارداری حتما پیش میاد؟
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
عزیزم 3-4 روز مونده به پری میاد قهوه ای کم رنگ ...گاهی فقط دو سه قطره و گاهی هیچی......مثل خودم که درد پری داشتم ولی باردار بودم لک لانه گزینی هم نداشتم
رو بعضیها باید برچسب زد: تست شد آدم نیست....
مرسی نرگس جون چون من الان این حالت و دارم ولی نمیدونم مربوط به پری میشه یا نه پس ممکنه مربوط به لانه گزینی باشه؟ ممنونم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته 3 بارداری
چند روز بعد از لقاح، تخم بارور شده شروع به لانه گزینی در جداره داخل رحم کرده و به رشد خود ادامه می دهد. یک انسان در حال پدید آمدن است. شما احتمالا هنوز نمی دانید یا اینکه مطمئن نیستید که باردار شده اید. تعداد کمی از زنان از باردار شدن خود باخبرند. به یاد داشته باشید که هنوز تاخیر در قاعدگی نداشته اید. ممکن است در انتهای این هفته لکه بینی مختصری داشته باشید. بعضی از خانمها فکر می کنند که شاید پریود شده اند، در بعضی هم خونریزی بسیار مختصر است که شاید متوجه آن نشوند و در گروه اندکی نیز اصلا اتفاق نمی افتد. به هر حال این فقط چند لکه مختصر است که "لکه بینی لانه گزینی" نام دارد و ناشی از فرورفتن تخم بارور شده در دیواره پرخون داخل رحم است، جایی که اگر لقاح اتفاق نمی افتاد فرو ریخته و خونریزی قاعدگی را در شما موجب می شد. این روند احتمالا از هفته پیش آغاز شده یعنی حدود 6 روز بعد از باروری تخمک، اما واقعا نمی توان در مورد زمان دقیق آن خیلی هم مطمئن بود.
2720
فقط یه چیز جالب یادم هست .....هفته قبل از شروع دردای پری حس بویایی م بشدت بالا رفته بود طوری که هر جای خونه میخوابیدم بوی غذای همسایه بغلی رو متوجه میشدم ولی الان که هفته 12 هستم دیگه اون حس رو ندارم.....
رو بعضیها باید برچسب زد: تست شد آدم نیست....
2714
به سلامتی مبارکه عزیزم . چه جالب من هم هم سن شما هستم البته این ماه اقدام کردم . خیلی خوشحالم که باردار شدین . امیدوارم به سلامتی یک نی نی خوشگل و سالم به دنیا بیارین عزیزم
2706