2726
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203465 بازدید | 1669 پست
سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسرای من بدنیا اومدن .........................

و امروز 40 روزشون شده ........................

محمد متین و محمد مبین ...........................

امیدوارم همتون به آرزوهاتون برسید .......................و هر کس 2 قلو می خواد خدا بهش بده
وای ثانی جون خوش به حالت؛خیلی خوشحال شدم؛ خدا رو شکر؛برا منم دعا کن اگه صلاحه خدا بهم دوقلو دختر پسر بده؛روی پسراتو ببوس
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سام سال نو مبارک دوستان
تبریک ثانی جون انشالله خدا حفظشون کنه
وای چی میشه منم دوقلو بیارم
دستم به آرزوهایم نمی رسد ،آرزوهایم بسیار دورند... ولی درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست...خدایی هست... این بار برای رسیدن به آرزوهایم یک صندلی زیر پایم می گذارم شاید این بار دستم به آرزوهایم برسد...
وبلاگ "کودک من " مسابقه شماره 7 را تحت عنوان "کودک و کاردستی" برگزار می کند.

جوایز این مسابقه :

اهدا کتابهای زبان انگلیسی مخصوص کودکان A Book for Ever 1 به همراه CD و در صورتیکه دوستان موفق به دریافت این کتاب در مسابقات قبلی وبلاگ "کودک من" شدند سطح 2 این کتاب به همراه 2 عدد CD به آنها تعلق می گیرد.

http://koodakeman91.niniweblog.com/post1719.php

منم از صمیم قلب بهت تبریک میگم
برا منم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دعا کنید،دیر نشده ها
ولییییییییییییییییییییی خیلیییییییییییی عجله دارم
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
2706