2703
2553
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203369 بازدید | 1669 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سانی جان...من ترجیح دادم به طب سنتی رجوع کنم...متفورمین و داروهای دیگه رو که پرس و جو کردم گفتن به عوارضش نمی ارزه.... زیر نظر دکترم...تو چه کردی خانومی؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2456
سلام عزیزم (کودکی با بوی سیب)
جریان طب سنتی چی هست؟؟
ولی عزیزم حتما منم در جریان بزار اگر اشکالی نداره
من فعلا تا 2 ماه دیگه نمی تونم برم برا اقدام نینی
و در تحقیقم
اگر نتیجه گرفتی و چیز جدیدی بلدی به منم بگو ممنونت می شم
سلام سیب جون . منم میخوام . منم با توام . هر کاری کردی به منم بگو . منم میخوام از 1-2 ماه دیگه شروع کنم که تحت نظر پزشک باشم واسه بارداری و دو قلو یخوام . تو الان تحت نظر پزشکی؟ چی گفته دکتر بهت . طب سنتی چیه جریانش؟
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
سلام نداجون . سانی عزیز
چرا چند ماه دیگه ؟؟
طب قدیم و سنتی خودمون...پزشکم هم طبق اصول طب سنتی برام تجویز میکنه...قبلا هم میرفتم...چون راضی بودم و باتوجه به مضرات داروهای شیمیایی ترجیخ دادم این روشو ادامه بدم...از قبل دنبال اماده سازی رحم و متعادل سازی طبع بودم و تنظیم هورمون ها...وحالا برای دوقلویی
مرحله بعدی درمانم هم زالو درمانیه..تجربشو نداشتم ...اما با این روش خود دکترم سه قلو حامله شده
چهارشنبه هم باید برم دکتر زنان که با این دکتر طب سنتیم درارتباطه
شما چه کردید؟؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
آخه من تخمدانام مشگل دارن . فعلا دکتر اجازه بارداری نمیده دارم دارو میخورم . البته اگر تا 2 ماه دیگه حل بشه میتونم در غیر اینصورت باید دارو هامو ادامه بدم.
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
2714
من الان چون شرایطش رو ندارم میگم فعلا تا 2 ماه دیگه آخه داریم می ریم کم کم خونه جدیدمون اونم نهایتا تا عید
می خوام خونه جدید اقدام کنم
حتما منو در جریان بذار اگر نینی دار شدی من فعلا تحت نظر دکترم ولی دکترم با دارو گفت احتمال 2 قلویی داری
می خوام اگر طب سنتی تو جواب داد خبرم بدی
من بازم سر می زنم اینجا
راستی جریان این زالو درمانی چی هست چه می کنه
زالو که فقط خون بدن و می مکه
سانی جان...زالودرمانی کاربردای زیادی داره..یه سرچ بزن..هفته اینده میرم برلی زالودرمانی...حتما خبر میدم
سلام سانی جان...مرحله اول زالودرمانی رو انجام دادم..خوب بود تا ببینم دو مرحله دیگه چی میشه...تو چی خانومی؟در چه حالی؟
2706