2703
2553
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322793 بازدید | 31242 پست
پس شما الن تو هفته 29 هستی من تو هفته 30؟؟؟ چقدر ادم ذوق می کنه هفته هاش می رن جلو .
من سرماه می رم پیشش .هفته دیگه و اون موقع بهش می گم .شاید این دفعه بنویسه.
البته من تهران نیستم و اسم دکترم مریم پیشگاهیه.
سمیه جون.. خوبی؟ نازی جون(تربچه) شما چطوری؟ اینقدر فکر و خیالات الکی نکنید بابا.. این چه خواب هاییه که می بینی دختر.. خدا خودش تا الان نگهدارش بوده.. بقیه اش رو هم بسپریم به خودش.. سختی هاش گذشته.. دیگه ماشاله بزرگ شدن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبید؟
من اینروزها خیلی سرم شلوغه. فقط اومدم یه احوالی بپرسم ببینم در چه حالید. دلم برای همتون تنگ شده. امیدوارم همگی سالم باشید.
انقدر کارم زیاد شده که به سرم زده از اول بهمن برم مرخصی. چون اگه بیام سر کار واقعاً از نظر جسمی از پسش بر نمی آم.
دوستون دارم. منا فراموش نکنید. زودی دوباره فعال می شم.
سلام به همه مامانای منتظر خوبید
وای از دستاین همه ناز کردن های شما ، پس اگه جای منو پسرم بودید که از صبح ساعت 5/6 سرکاریم تا 5 بعد ازظهر چی تازه وقتی میریم خونه شیفت دوم ( خانه داری و شوهرداری ) شروع می شه تازه مامانم تهرانه و من توی شهرستان هیچ وقت از غذاهای حاضر و آماده مامان جون مستفیض نمیشیم تازه ومامان شوشو هم که سکته قلبی کرده روی کمک اونم نمی شه حساب کردتازه .......توی این شهر غریب هم به جز یه خواهر کسی رو ندارم .....چیشد اشکتون دراومد ......تازه فامیل شو هر همه توی این شهر هستند از اونایی که چند وقت یه بار باید دعوتشون کنی ......چی شد همگی کوپ کردید نه ....ولی به لطف خدا همه چیز روبراهه ...دیروز جواب آزمایش قند دادم نرمال بود .....ولی سانی جون خداوکیی خیلی واست ناراحت شدم خواهر ....آخه چرا مواظب خودت نیستی ...به نظر من دیگه تا اخر زایمانت استراحت کن ....کار همیشه هست عزیزم مواظب خودت باش....
2720
سلام مامانا
اول بگم ببخشید من امتحانات پسرم شروع شده خیلی درس دارم و دلشور ه های ایشون رو بنده باید جورش را بکشم .برای همین این روزها کم می آیم.
مریم جون اول مقاله ات را تبریک بگم بعدش هم خریدهات رو تبریک می گم انشاءالل هی خبرهای خوب خوب برات بیاد.
تینا جون خوبی فکر کنم من و مریم و شما آخرین پریمون 18 تیر بود و نزدیک هم هستیم.من فکر کنم اسفند هم به زور بریم سر کار فکر فروردین را اصلا نکنید خطرناکه.
سانی جونم خوبی . خوبه سرت حسابی مشغوله.بعدا باید کلاس بافتنی بگذاری.
شیوا ،ناهید جون،نغمه جون،سمیه جون،مامان فائزه،ساراو سمی و ..... امیدوارم همگی خوب و نی نی هاتون تپل و مپل تر شده باشد.ببخشید اگر اسمی جا افتاده.
التماس دعا برای نی نی ام دارم و امتحاناتم.
فعلا بای
چرا اینجا اینقدر بی حال و بی رونق شده.. خسته شدین؟ بابا هنوز خیلی مونده.. دلم گرفت..
خانوم حنا کجایی که شاکی شده بودی از دست مامانهای پرحرف.. حالا دیگه روزی 3 تا تاپیک هم به زحمت اضافه میشه.. گریهههههههههههههههههههههههه
2714
سلام دوستای خوبم. همگی خوبید؟ نی نی ها در چه حالند.

از شرکت که نمی شه ، گفتم حالا بهتون یه سر بزنم. مبارکه خریدای همگی باشه.

عرشیا جون ، می فهمم چی میگی. اینروزا آدم خیلی به همدلی یه فامیل نزدیک احتیاج داره. امیدوارم خدا کمک کنه و این روزا به سلامتی برات بگذره.

تینا جون من مجبورم بیام مرخصی به خاطر اینکه همکاری که با هم روی یه قضیه کار می کنیم ، تازه این ترم فوق قبول شده و اکثر روزها مرخصی است.حجم کارمن اینقدر زیاد شده که حتی یه لیوان آب نمی رسم در روز بخورم.قضیه صفر و یک شده. یعنی یا نباید برم سر کار بلکه یه فکری به حالم بکنند یا که اوضاع همینه که هست. منم با مدیریم صحبت کردم که مرخصی های طلبی خودم را توی بهمن بگیرم. توی اسفند هم دیگه مرخصی زایمان را بگیرم.
راستش من اینبار یکم محتاط شدم. وگرنه حداقل تا اول اسفند حتماً می رفتم.

خاله ها ما هم 5 شنبه رفتیم برای اتاق پسری پرده خریدیم. وقتی برای نصب آوردند حتماً عکسش را می ذارم.

ناهید ، نغمه ،سمیه ،نازی ،سحر، سانی ،مریم ،تینا ،عرشیا ،فائزه ،خانم حنا ،سمی ،شبی ،تربچه ،پونه و بقیه مامانهای گل خیلی مواظب خودتون باشید.
سلام به همه مامانای گل...
چقدر اینجا خلوت شده... چرا نمی یایین سر بزنین؟؟؟

پرنسس عزیز آخرین پری من 13 تیر بود که الان (طبق سونو) 28 هفته و 2 روز هستم... تو هم احتمالا 29 هفته و 5 روز باشی... کی سونو رفتی؟؟ این آمپوله رو واسه چی زدی؟؟؟ ما هم باید بزنیم؟؟
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
سلاااااااااااااام مامان جونا. صبحتون بخیر.خوبید؟ نینی ها خوبن؟

به قول مریم اینجا خیلی بی رونق شده و سوت و کور.
راستش من چند روزی اعصاب درست و حسابی ندارم . البته نمیدونم چرا فکر میکنم اخلاق شوشو خیلی بد شده. حالا نمیدونم به خاطر خستگی این چند وقته هست که سقف و در و پنجره و کمد رو رنگ کرده یا چیز دیگه هست!در هر صورت از 4 شنبه تا حالا هی بینمون کنتاک میشه. نمیدونم چی کار کنم. وقتی دلیل این رفتارش رو میپرسم میگه شاید 50% مقصر خودت باشی!!!! حالا من چی کار میکنم الله و اعلم.

دیروز هم اومدن کاغذ دیواری اتاق کوروش رو نصب کردن. دو شب هم که خونه مامان شوشو خوابیدیم که به نظرم بدترین شبهای زندگیم بود!!!! و تا صبح پلک روهم نزاشتم.
راستی دوست جونا مبارک وسایل نینیهاتون باشه و به سلامتی. یه چیز دیگه من تو همین نینی سایت از خیلی ها شنیده بودم که بازار بزرگ قسمت سیسمونی فروش ها چیزهای خیلی خوبی داره. با کمال پرویی رفتم ولی خیلی چیزایی بدردنخوری داشت،همه ایرانی تازه اونم درجه 3 یا 4
رختواب دم دستی کوروش هم گرفتیم از همین پلی گروها (آبی زنگاری) خیلی خوشگله.
در مورد پرده هم مامان شوشو گیر داده که از این لوردراپه ها که روش عکس جک و جونور داره داره بگیریم و روش یه حریر سفید بخوره. راستش من دوست ندارم اون مدلی چون دختر دایی و دختر خاله شوشو از اون گرفتن و من دوست ندارم بگن اومد مال مارو دید و رفت خرید(حالا من مال اونها رو اصلا" ندیدم) و اینکه این دو موجود اینجوری هستند که بعدا" پشت سرت صفحه میزارن. و جالب اینجاست که خود مامان شوشو زنگ زده و پرسیده و گفته بلندترین اندازه اش 2.20 و ما پنجرمون 2.75 که خدارو شکر اندازه اش نمیشه. منم کلی خوشحال شدم. راستی من فردا میخوام برم ولیعصر و زرتشت ببینم پرده اونجا چطوره؟ مولوی که هیچی نداشت و پرده برای اتاق بچه هم روش عکس جک و جونور داشت ولی عکسای چاپی و زشت.(البته این نظر من بود)
دیگه این که.....
دوباره دیروز مامان شوشو گفت بچه که دنیا اومد من نگهش میدارم و تو دیگه باید غذا درست کنی و خریدهامون رو انجام بدی و به قول خودش(سیبیل به سیبیل) این بچه میخوابم. منم که هیچی نگفتم و فقط لبخند زدم. میگم فکر کنم این وروجک ها هم حالشونه هاااا یا نمیدونم من توهم میزنم. وقتی میرم بالا اینقدر حرکتهاش کم میشه که حد نداره مثلا" دیروز من که بالا بودم تکون نمیخورد خیلی کم اونم وقتی اومدیم پایین و خونه خودمون دوباره وول وول هاش شروع شد.
سانی.مریم.فائزه.سمیه.سمی.نوشین.تربچه.نازی.سمی.تینا.شبی.شیوا.پرنسس.زری(خوش اومدی به جمع مامان ها فروردینی).سحر.سارا.مامان درسا.عرشیا.خانوم حنا و ....
خوبید؟ دخترها و پسرهای گلمون چطورن؟!!
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
نازی جون اگه یادم مونده باشه آمپول رگام رو به مادرانی که آرهاچ خونشون منفی تزریق میکنن. اگه گروه خونت منفی باشه باید این آمپول رو بزنی. زمانش رو نمیدونم
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
بچه ها قرص آهن چی می خورید؟
من چند وقتی بود صبحها که از خواب بیدار می شدم دستم بی جون بود و بعضی وقتا شدید خواب می رفت (پاهام هم همینطور اما کمتر) دکتر گفت شاید فیفولی که می خورم تقلبی باشه و برام فرفولیک نوشت... الان دیگه اونجوری نمی شم... فکر کنم درست حدس زده بود... شما این اشتباه رو نکنین...
کسی می دونه چجوری می شه فهمید که تقلبیه یا نه؟؟؟
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
2706