2726
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322799 بازدید | 31242 پست
نه الان زنگ زدم بهش گفتم بلیطشو برای 12 او کی کنه (( حالا همچین می گم اوکی !!؟؟ یکی ندونه می گه داره می ره کانادا !!! از ترمینال بیهقی میخواد بره شهرستان!!!!)) مسئله ای از اون بابت نیست ! ممنون بچه ها .
بسم الله الرحمن الرحیم .......... یا الله یا رحمن یا رحیم ؛ یا مقلب القلوب ؛ ثبت قلبی علی دینک . (دعای غریق را زیاد بخوانیم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مانلی خوبی؟ ایشاا.. بابا بهتر بشن. اصلا اگه تو اینجا نباشی و حرف نزنی تاپیک صفا نداره. قربونت برم دعا می کنم که بابا هم نیازی به بستری شدن و این حرفها نداشته باشن
سمی جونم باران خوشگله چی شده؟ نکنه داره دندون درمیاره؟!! به هر حال ببرش دکتر که خیالت راحت بشه.
یک چیزی بگم؟؟؟!!!!!!!!!! راستش خجالت می کشم.... میگم دیگه نهایت اینکه دعوام می کنید... نمیشه همون 8 باشه؟؟؟؟!!!!!!
باشه همون نه منم موافقم.
اینطوری بهتر هم هست.
کی بود گفت تو ماشین میخوابن؟مانلی بود؟
خدا کنه این پسر ماکه مارو خواب نکنه نمیخوابه که...
سمی جان امیدوارم باران کوچولو خوب بشه باخیال راحت بیای
منم دارم تو دلم به این مهنای باقلوای مانلی خانم غبطه می خورم که مامانش میگه تو ماشین می خوابه و اونجا هم تو کالسکه ادامه خواب می دن. ما که برنامه ریختیم مهسا رو بیاریم تاب و سرسره سوارش کنیم بلکه آخر شب خوابش ببره!!!
سلامممممم
دوستان نازنین من منظوری نداشتم نمی خواستم وسط حرفاتون بپرم
مانلی جون واسه بابا جان خیلی نارحت شدم بنده خدا الهی بهتر باشن . تو خودتو موذب نکن دوستم اینقدر عزیزی براشون که این کارو کردن فکر نمیکنم پدرو مادر با بچه رودر بایستی کنن
زهرا جان گلم اشکال نداره فکر کنم عاقل تر از این حرفا باشن که ازت دلخور بشن
ببخشین میتونی یه دروغ مصلحتی بگی مثلا بگو دلم شور افتاده بود از صبح نمیخواستم آنا جایی بره شوهرت حتما میتونه کمکت کنه
سمی جان الهی باران خوب بشه و هیچ مشکلی نداشته باشه وای عزیزم چه بابای گلی داری قدرشو بدون
ضحی جون میبینم که پست یه خطییییییی یه کلمه ایییی به به انشالا که خوش بگذره قرار بدی تون منم باشممممممممممم همه بگیننننننن آمیننننننننننننننننن
شیوا مرسی شارزم کرذی یعنی میدونی آییییییییییی بهم چسبید حرفت (یاسمن رو ابرا)
گلم تو بگو ایلیا تقصیر منه که همه کارام دقیقه نود نظرم عوض شد
بچه ها ساعت 9 یه عالمه پروانه از مشهد براتون میفرستم تا بعد
ممنون از همه / شیوا خیلی لطف داری ....
باشه پس منم همون 9 .... همون وسط مسطای پارک میام . حالا من گفتم مهنا شاید بخوابه !!!!!!!!!!!!!!!! به خیلی چیزا بستگی داره . اگه هوای آزاد به سرش خورد و بیدار شد / بیدار بود و تا آخر هم نخوابید نه به روم بخندین نه پشت سرم !!!!!!!!!!!!!!!!! بچه هستن دیگه !‌مامان ضایع کن ! به الناز و درسا و مریم (کیان) و فاطمه (الینا) و شیرین و ناهید اس ام اس می دم من .
به امیددیدار // خداحافظ
ضحی مرسی ازت .
بسم الله الرحمن الرحیم .......... یا الله یا رحمن یا رحیم ؛ یا مقلب القلوب ؛ ثبت قلبی علی دینک . (دعای غریق را زیاد بخوانیم)
سلام .برای سانی:
عزیزم نمیدونم شانس منه یا از وقتی رفتی گرفتار شدی به هر علتی که هست خیلی کم میای
از 2 سال پیش یادمه هر وقت میومدم تو بودی . و هر وقت باهات حرف میزدم کلی شارز میشدم اصلا واسه همون روزهای خوب بود که برگشتم / اینجا یه حس خوبی بهم میداد /
یانی جون میدونم گرفتاری میدونم سرت شلوغه و وقت آزادت خیلی کمتر از ایرانه ولی بیا اینجا همه دلشون واست تند تند تنگ میشه
بی معرفت یا نمیای یا وقتی میای حرفت نمیاد (چشمک)
خلاصه من منتظر اون سانیمم که کلیییی حرف داشت بوسسسسسس
برای نغمه /
نغمه جان گلم امروز آراد بالا بود و من بعد از عمری جلوی تی وی لم داده بودم و تنهایی کیف میکردم
مه از صدای جیغ آراد نیم متر پریدم (بابا وآراد و نفیسه تنها بالا بودن ) چون طرف حساب بابای خودم بود حتی بالا نرفتم ولی گریه آراد بیشتر شده بود خونسرد انگار هیچی نیست درو باز کردم گفتم بابا چیزی شده
گفتن نه ولی بیا ببرش
منم رفتم آرادم یه بند اشک میریخت تا الان که خوابید / الان دیدم پیشونیش قرمزه بدجور
ولی من نارحت نشدم دنبال مقصر هم نگشتم به خودمو شوهرمو زندگی و همه بد وبیراه نگفتم میدونی چرا چون طرف حساب بابای خودم بود و انگار وقتی مقابلت خانواده خودت باشن تو دلت یکی میگه هیچی نست
نغمه گلم نمیگم بیخیال خیلی ها شو میدونم خیلی بدی کردن بهت میدونم خیلی خانومی کردی ولی اونا هرچی هم باشن کوروشو خیلی ذوست دارن انگشت اتهامتو از سمتشون بردار و مواظبش باش نذار کوروش از الان با سختیهای این دنیا آشنا بشه حتی اگه دلت خونه بروی اون بچه بخند
الان که ایتا رو مینویسم یاد عکست افتادم که کنار همسرت بودی و یه گل به موهات زده بودی یاد وقتی که میگفتی میترسم کوروش کور بشه چون مادر شوهرم از بس هوامو داره هر روز بهم آب هویج میده
اون روزا خیلی زود گذشت / من مطمئنم شوهرت بد نیست فقط لوسه و اگه تو لوسش نکنی میره مامانش لوسش کنه
خدا کنه اینا رو بخونی خدا کنه زود بیای خدا کنه دفعه بعد همه چی خوب باشه آمیننن
برای رزا:
عزیزم سلام من یادمه اومده بودی و گفتی یه گرفتاری داری و باید با یه نفر حرف بزنی یادمه گفتی اگه حل شد میای من برات دعا کردم / الان نگرانتم نکنه حل نشده بیا و خبر بده بوس
برا ی قرار رفته ها:
خوش بگذره عکس هم حسابی بگیرین که من از صبح فردا میشینم منتظر عکسای قشنگتون
برای قرار نرفته ها :
دفعه بعد همتون باید باشین چون من میخوام همتون و ببینم و فقط یکبار در سال این امکانو دارم
2706