2703
2553
عنوان

وزن کم جنین در هفته 36

100070 بازدید | 17 پست
سلام دوستان من تو هفته 36 هستم دیروز رفتم سونوکرافی دمار بهم کفت وزن نی نی تا الان تقریبا 2400 هست ولی تو خود نی نی سایت یا سایت های دیکه نوشته که وزن جنین تو هفته 36 تقریبا 2700-2750 هستش از دیروز خیلی ناراحتم به نظرتون جیکار کنم که تواین 4 هفته باقی مانده وزنش زیاد شه و یادتونه که نی نی های شما تو هفته 36 جند کیلو بودن؟
تو این 4 هفته تغذیه رو بهتر کن تا وزن بگیره عزیزم من که تو هفته 32 سزارین شدم (دوقلو) یکیشون وزنش2200 بود یکیشون1650نگران نباش وزن زیر 2500 موقع تولد زیاد خوب نیست انشالله تا وقتی به دنیا بیاد وزنش بیشتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم عرض کردم اگه تا الان هم رعایت نکرده ای نگران نباش همه میگن ماه آخر زمان وزن گیری جنین است پس نهایت دقت را مبذول بفرما.مغز ها و گوشت ،ماهی حتما بخور.اینکه میگن گرمی نخور زردی میگیره درست نیست .کوچولوی ما با همه رعایت ها گرفت .
2714
سلام فرزان جون... امیدوارم به سلامتی نینی نازت بدنیا بیاد من هم یک ماه آخر حاملگیم وزن دخترم کم بود که دکتر بهم گفت شیرینی زیاد بخور ... مثل عسل و مربا و خرما و ... البته خودم هم چاق شدم ! ولی وقتی دخترم بدنیا اومد سه کیلو بود. امیدوارم موفق باشی
خوش به حالتون که میدونستین. من موقع تولد فهمیدم بچم دو و نیم کیلو بود. تازه یه هفته هم دیر دنیا اومد. آخه اینجا به سونوگرافی اعتقادی ندارن . اگه من هم میدونستم چه کارا که نمیکردم. به نظر من هم خرما و کباب خیلی خوبه.
وای دختر ! منو بگو که امروز رفتم سونو توی هفته 32 الهی بمیرم وزنش شده 1620 ,منم باید توی این فرصت کم باقی مونده حواسمو بیشتر جم کنم

تقصیر خودمه آخه بعد از 4 ماهگیش که تازه حالم از دست ویار بهتر شده بود اصلن از خوردن گوشت و ماهی و .....خلاصه مواد مفید موندم!!!!!!!
2706