2410
2553
من 3 ماه پیش عرفان سزارین شدم با اتاق خصوصی یک شب و پمپ درد و بی حسی شد 2میلیون و سیصد بدون دستمزد دکتر که جدا توی مطب دادم بهش اما خیلی خیلی راضی بودم واقعا رسیدگیشون عالی بود و خیلی هم تمیز بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی میدونه که هزینه زایمان اپیدورال در بیمارستانهای عرفان ، آتیه و صارم چقدره ؟؟
و آیا دکترایی رو میشناسین که توی این بیمارستانها کار کنن ، کارشون خوب باشه و دستمزدشون هم کم باشه ؟؟
کدوم یکی از بیمارستانها موقع زایمان به شوهر اجازه ورود میدن ؟
2456
کسی میدونه که هزینه زایمان اپیدورال در بیمارستانهای عرفان ، آتیه و صارم چقدره ؟؟
و آیا دکترایی رو میشناسین که توی این بیمارستانها کار کنن ، کارشون خوب باشه و دستمزدشون هم کم باشه ؟؟
کدوم یکی از بیمارستانها موقع زایمان به شوهر اجازه ورود میدن ؟
سلام پگاه جون من 17 اذر 91 توصارم زایمان کردم و هزینه سزارین 3 تومن و طبیعی 2 تومن بود و زایمان طبیعی بدون درد 2/5 بود.دکترم خانم مصدق بود واقعا دکتر محشریه.بیمه تکمیلی من اسیا بود که 1/800 واسه زایمان میده
2714
سلام دوستان.
الان نظرات رو خوندم شوکه شدم. نمی دونستم که زایمان طبیعی هم انقدر هزینه داره. قبلا سزارین پولی بود ولی طبیعی تقریبا مجانی. من فروردین زایمان دارم. می خوام طبیعی باشم. انقدر هم نمی تونم هزینه کنم که توی بیمارستان های خصوصی زایمان کنم. متاسفانه دکترم کلا با خصوصی قرارداد داره. به نظرتون کدوم بیمارستان بهتر و ارزون تره؟؟؟
دوستان عزیزم لطفا من را راهنمایی کنید، بیمه تامین اجتماعی هستم ومیخواستم ببینم سزارین و طبیعی در بیمارستان صارم چقدر هزینه داره؟ وپزشکانش هزینه جدا میگیرند یا خیر؟
تولد هر کودک نشان این است که خداوند هنوز از انسان نا امید نشده است
2706