2410
2553
عنوان

اصلاح صورت با شمع

154261 بازدید | 124 پست
سلام
تا بحال چیزی در مورد اصلاح با شمع شنیده اید ؟
کسی میدونه چطوره ؟ اسم موادی که ازش استفاده می کنند چیه ؟ آیا برای پوست ضرر داره ؟ استفاده مداومش چطور ؟ و اینکه این مواد را از کجا میشه تهیه کرد ؟

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم درسته اسمش اصلاح با شمعه و من یک ساله انجام میدم .موادش شمع هستش که بعد از اب شدن در دستگاه وکس با کاردک بر روی صورت کشیده و با نوک انگشت کمی روی ان فشار داده و بعد از 10تا15ثانیه که تقریبا سرد شد با دست سریع بر میدارن و مثله موم نیست که روش پارچه بزارن!خیلی هم خوبه جرم های صورت رو می گیره موها رو نرم تر کرده و کمتر می کنه و حتی نازک تر.من که راضیم اولش کمی درد داره ولی سریع بهش عادت می کنی چون بر اثر داغی صورت دیگه چیزی حس نمی کنی.
سلام

چه جالب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فرزانه جون میشه بیشتر در موردش توضیح بدی از کجا میشه تهیه کرد این ماده یا وسیله رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه من صورتم حساسه وبا بند انداختن جوش میزنه

این اصلاح با شمع برای پوست های حساس خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام رها خوبی ؟ مواد شمع رو می تونی از مغازهای لوازم آرایشی خرید کنی .بعد اگه میخوای بگیری بگو جلبک دریایی می خوام شمع بهت ندن البته مثل شمع هستش وبرای پوست مفیده .البته این مواد دستگاه شمع اب کن مخصوص خودشو داره که 60/000 تومن در میاد یا اگه نمی خوای بگیری باید تو یه ظرف روی بذاری .اگه نخوای ظرف کثیف نشه باید کاغذ الومینیوم بذاری .من کلاس ارایشگری می رم برامون توضیح دادن که باید چه کار کنیم .وقتی داغ شد یه کم رو پوست دستت بذار اگه گرماش خوب بود یه درجه کمتر از دستت باید گرم باشه چون پوست حساسه .اگه اطلاعات دیگری خواستی به میلم میل بزن جوابتو می دم .بوس بای
2714
سارا گلی جون سلام
من یکبار اصلاح با شمع را انجام دادم که خانومی که مسوولش بود کمی از صورتم را سوزاند البته یکی دو ساعت بعد متوجه قرمزیش شدم . ولی زود بر طرف شد .
راست باید به صورت غیر مستقیم آبش کرد ؟
و اینکه استفاده مداومش باعث شل شدن عضلات صورت نمی شه ؟
ممنونم
سلام ژیلا جان .نه باعث شل شدگی نمی شه وقتی از شمع استفاده می کنی تا 20 روز موها رشد نمی کنن .بعدش چون شمع یه کم داغه باید مواظب باشی صورتو نسوزونه در ضمن صورت بعدش قرمز می شه یه کم البته ، رو حرارت بذاری اب بشه اگه منظورت اجاق گاز باشه دو کار می تونی انجام بدی یا بذاری رو اجاق گاز زود اب بشه 2 - یا اینکه بزاری رو ظرف روی که زیرش قابلمه ای باشه که اب جوشیده باشه و کم کم اب بشه این کار باعث می شه که اگر شمع بسته شد دوباره با حررات اب دوباره گر بمونه یا همون کار رو دوباره رو اجاق انجام بدی .بستگی به حوصله خودت داره .بعد اگه خواستی بری موادشو بگیری بگو جلبک دریایی می خوام نه شمع بدن بهت چون جلبک دریایی بهتره .بهشون بگو بعد موادی رو که بعد از اپیلاسیون با شمع می زنن رو هم می خوام که برای ضدجوش و قرمزی پوست هستش .موفق باشی گلم
منم استفاده می کنم 1 ساله خیلی راضی ام به اسم وکس البته یا اپیلاسیون صورت جوش های سرسیاهم رو از بین برده موهامو کم کرده و کم رنگ و نازک دردش هم به نظرم کمتر از بنده بعدش هم جوش نمی زنم با بند جوش می زدم اصلا پوستم شفاف تر شده
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
2706