2410
2553
سلام

چه چیزهایی باعث زیبا ئی و خوشگلی نی نی هامون میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چی بخوریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی نخوریم؟؟؟؟؟؟؟خلاصه اینکه چکارررررررررررررررررررررر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
برای زیبایی من چیز زیادی از کسی نشنیدم اما همه خوردن هلو رو بهم پیشنهاد میکنن

تو کتابی هم که خوندم گفته بود که هلو باعث زایمان راحت هم میشه البته برای زمانی که بخوای طبیعی زایمان داشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه چیز دیگه ای که تو کتاب خوندم خوردن مرکبات بود البته نه برای زیبایی بیشتر به خاطر خواصشون مخصوصا پرتقال

خوردن سیب هم هر روز توصیه شده مخصوصا اینکه از ماه سوم به بعد آیه الکرسی رو بهش بخونی و بعد بخوری ..
آسیه جون ومامان نی نی جون ممنون

بازم هرچی میدونید بگین

من خودم شنیدم که خوردن عرق کاسنی در بارداری باعث سفید وروشن شدن پوست نی نی میشه همینطور خوردن ماست زیاد
خواهر شوشوی خودم میگفت روزی یه سطل ماست میخورده بچش هم وقتی به دنیا اومد واقعا مثل ماست سفید بود

البته لیموترش و نارنگی هم خیلی میخورد
رها خانوم من هیچ اعتقادی به این حرف ها ندارم پس نقش ژن اینوسط چی می شه ؟؟؟
بچه ها به پدر و مادر و به نسل های قبل شبیه می شوند نه به هلو و سیب و ...
برای بچه هات از خدا سلامتی روح و جسمش رابخواه .
خود به خود زیبایی را با سلامتی به دست می اره
2714
حرف شما درسته افشان جون تغذیه تاثیر خیلی زیادی داره اما نه به اندازه ژن

ولی خیلی نی نی ها رو دیدیم که هیچ شباهتی به مادر پدرشون ندارن

بازم از اینکه نظرت رو گفتی ممنون
سلام گلی خوردن انواع مبوه و خوندن قران مخصوصا سوره یوسف خبلی موثره سوره مریم زایمان راحت - سوره محمد نوزاد اروم - وسوره یوسف چهره زیبا البته من شنیدم باید 40 بار باشه اما من خودم هر چند بار تونستم خوندم نمی دونم کمتر شد یا بیشتر اما واقعا رسیدم میتونی امتحان کنی موفق باشی
رها جون سلام نمیدونم کی قراره برگردی واین مطلبی را برات پیداکردم و بخونی اما جالبه میتونی ازش استفاده کنی :
ر اینجا به برخی از این توصیه ه اشاره می شود : 1- تلاوت آیه نور توسط والدین ، قبل از بارداری و توسط زن در ایام بارداری ضروری است . 2- خوردن گلابی الف ) خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود . ب) به زنان باردار گلابی بدهید که فرزندان را نیکو و زیبا می کند . پ) به زنان باردار گلابی بدهید که اخلاق فرزندانتان را نیکو می کند . ت) خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود . ث) گلابی قلب را جلا می دهد و دردهای درون را به اذن حق شفا می بخشد.
در کتاب کافی از امام صادق (ع) نقل شده : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد همچنین روایت شده است که پیامبر (ع) گلابی اش را تکه کرد و به جعفر بن ابی طلالب داد و به او فرمود : بخور ! همانا گلابی رنگ را جلا می دهد و فرزند را نیکو می گرداند . 3- خوردن کاسنی : الف) کاسنی برای افزایش فرزند مفید است . ب) خوردن کاسنی آب کمر را افزایش داده و فرزند را نیکو و ذکور بودن را ولد زیاد می کند . پ) خوردن کاسنی باعث زیبایی فرزند و ازدیاد در پسر آوردن می شود ت) زیاد خوردن کاسنی سبب افزایش دارایی و تولد فرزند پسر خواهد شد 4- خوردن قاووت به پدر و مادر توصیه شده است : الف) خوردن سویق توسط والدین موجب قوت در فرزند و نبودن کودنی و سبک مغزی و نادانی در او می شود ب) خوراندن سویق به کودک جهت تقویت و رویاندن گوشت و مجکم کردن استخوان بسیار مفید است در روایت آمده است ، مردی به امام صادق (ع) عرض کرد : ای پسر رسول خدا ، فرزندی به دنیا می آید که در او ضعف و سبک سری است . حضرت فرموند : چرا قاووت نمی خوری ؟ آن را بخور و خانواده ات را هم به ان سفارش کن . به درستی که قاووت ، گوشت را می رویاند و استخوان را محکم می کند و فرزندی از تو به دنیا نمی آید مگر اینکه قوی باشد 5- سفارش به خوردن انار: الف) خوردن انار شیرین فرزند را نیکو می کند. 6- کندور الف) خوردن کندور توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه ، باهوش ، پاکدل ، دانا و شجاع شدن پسر و خشخو و نیکو شدن دختر می شود . در حدیثی آمده است : به زنان حامله کندر بخورانید ، بدرستی که طفل در شکم مادر کندر غذای او می شود ، دلش محکم و تحملش زیاد می شود.
دعا برای فرزندار شدن 1- نقل شده که امام صادق (ع) که فرموده اند درسجده این دو آیه را بخوانید : رب هب لی لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرو الوارثین . 2-در صبح و شام هفتاد مرتبه سبحان الله ، ده مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه و سپس نه مرتبه سبحان الله و یک مرتبه استغفرالله ربی و اتب الیه گفته شود . البته دعاهای دیگری است که می توانید به کتاب کلیدهای بهشت مراجع کنید در حین آمیزش تغذیه در حین آمیزش هیچ یک از یا مرد مست نباشد و الکل مصرف نکرده باشند ؛ چون موجب کمبود ویتامین D می شود و در نتیجه استخوان بچه نرم می گردد. دکتر وازن معتقد است اگر طفل خرفت و کم هوش پیدا کردید و توانستید در اطراف وضع پدری یا مادری او اطلاعات صحیحی کسب کنید ، به این نتیجه خواهید رسید که یکی از والدین هنگام تشکیل نطفه مست بوده است.
2706