2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستان. من تازه به اینجا سر زدم .همه 5 صفحه رو خوندم .من هم چیزی بیشتر از این که بقیه خانم ها گفتن نمیدونم .فقط رهاجون نگرانت شدم از روزی که خبر بارداریت رو گفته بودی دیگه سر نزدی.......برای همه مامانای مهربونی که نی نی توی راه دارن ارزوی سلامتی میکنم
رها جون از سلامتی خودت و نی نی گلت با خبرمون کن
2728
بچه ها من شنیدم که اگه توی بارداری عکس بچه ای که قلبا دوستش دارین هر روز جلوی چشتون باشه و بهش نگاه کنین بچتون خیلی شبیه به اون میشه خواهر خودم نه خودش چشم رنگی و نه شوهرش اما موقع بارداری عکس یه دختری رو روی یخچال گذاشته بود که چشمای ابی داشت......... دخترش که به دنیا اومد چشماش آبی بود................ البته همه اینها به نظر من که الکی . شکی در این نیست که تغذیه درست بچه رو سالم و شاداب میکنه اما توی اجزای صورتش به نظر من تاثیر نمیزاره مثلا یکی از دوستام موقع بارداری به اندازه 1 خاور سیب و هلو خورد اما پسرش که به دنیا اومد انگار که از تو انبار زغال در اومده..........
سلام به نظر من هم این مطالب پایه علمی نداره
خواهر من هر روز یک لیوان اب پرتقال ویکدونه سیب را خورد ماهی هم زیاد میخورد اما بچه اش پوست خیلی تیره ای داشت چون پدرش تیره بود البته چند بار به هم خورد بچه وقتی سالم به دنیا بیاد همین کافیه خواهر زاده من قربونش برم اونقدر با نمک وخواستنیه که نگو
اما خانم همسایه ما اصلا زیبا نیستولی پسرش اونقدر قشنگه که میچ کس باور نمی کنه که بچه خودش باشه چشمهای درشت ورنگی وموهای لخت ومشکی وپوست سفید گونه های قرمز از همه زیباتر حالت صورتشه در بارداریش هم هیچ تغذیه ای هم برای زیبایی بچش نداشت

سلام.من شنیدم توی سه ماهه سوم چهل روز پشت سر هم به سیب قرمز سوره یوسف بخونید و بخورید.مرکبات هم موجب سفید شدنش میشه.کلا میوه جات خوبه واسش.هم توی زیباییش تاثیر داره هم توی قوتش...من همینقدر میدونم ...
" پیامبر اسلام " ( ص ) فرمودند :

" زنان آبستن در آخرین ماههای بارداری خرما بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق و بردبار شوند "(1)

و همچنین فرمودند : " به زنان آبستن سفارش کنید به بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق شوند ."(2)

" امام رضا " ( ع ) فرمودند :

" خوردن به عقل و هوش را زیاد می کند " (3)

پیامبر اسلام فرمودند:

" هر زن آبستنی که خربزه بخورد بچه اش زیبا و خوش اخلاق می گردد . " (4)

" امام صادق " ( ع ) فرمودند :

" به زنان خویش دردوران نفاس شان خرمای برنی بخورانید تا اولاد شما خوب وزیبا شوند . "(5)

و فرمودند زن بارداری که به بخورد فرزندش خوشبو و سپیدرو می گردد.(6)

"امام رضا " ( ع ) می فرمایند :

" به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق و ... گردد " (1)

پیامبر اسلام ( ص ) می فرمایند :

" بانوان را در ماهی که وضع حمل می کنند خرما بخورانید تا فرزاندانشان حلیم و پرهیزگار گردند .

2738
2706