2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها یه سوال
من به خاطر طولانی بودن سوره یوسف یه سیب رو جلوی اسپیکر کامپیوتر که داره سوره یوسف رو پخش میکنه میذارم بعد میخورم به نظرتون اینم تاثیر داره یا باید حتما خودمون بخونیم اگه میشه زودتر جوابمو بدین اگه فایده نداره دیگه اینکارو نکنم.
2731
یاس خانوم به نظرمن بیخیال قیافه نینی شو چون اگه مثل خودت باهوش شه بسه
همیشه موفق باشین
راستی من طول بارداری اصلا ماهی نخوردم فقط چند بار تنشو خوردم
دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*
سلام منم اگر میشه دعوت کن تا راحت وارد سایت بشم و نخوام دنبالش بگردم

البته من در حال اقدامم خیلی به این ماه امید دارم که باردار شم برام دعا کنید

لطفا حتما من رو دعوت کن ممنون میشم
2738
من تو کتاب ریحانه بهشتی خوندم نگاه کردن به تصاویر زیبا باعث زیبا شدن نینی میشه من که همین کارو کردم و به همین عکس پروفایلم نگاه میکردم هم من و هم شوشو.مدام هم بسم الله وصلوات میفرستادم .هر وقت نینی دار شدم نتیجش رو میگم!
بعضی آدمها بوی خوب دارند حتی وقتی دورند دلت که براشون تنگ میشه بوی خوبشون تو ذهنت میپیچه و اونقدر دلت هواشونو میکنه که دوست داری محکم بغلشون کنی مادر یکی از آن بعضی هاست ...
من شنیدم اگر پدر مادر خیلی همدیگرو دوست داشته باشن نی نیشون قشنگ میشه من کسی و میشناسم که مادر پدر خوشگل بودن اا خیلی با هم اختلاف داشتن حتی تا مرز طلاقم رفته بودن ولی بچه شون خیلی زشت بود

البته نگاه کردن به عکسهای زیبا و خوردن سیب انار و خوندن سوره یوسف به اونها رو هم شنیدم.اگر پدر قبل از بسته شدن نطفه گلابی زیاد خورده باشه هم تاثیر داره
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
سلام خانوم های گل
من شنیدم که اگر سوره یوسف را به سیب و به بخوانی و بخوری باعث زیبای فرزند میشه خوردن شیر و ماست و عرق کاسنی باعث سفید شدن پوست نی نی میشه . خوردن عرق نعنا و ترنجبین چه در دوان بارداری و چه در دوران شیر دهی باعث آرامش معده کودک میشه
2706