2410
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277881 بازدید | 12994 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد کالاندولا
برگرفته از ویکی پدیا
پماد کالاندولا در درمان درماتیت‌های‌ آلرژیک‌، پیشگیری و تسکین‌ التهاب‌ پوست‌ بدن‌ شیرخواران‌بر اثر تماس‌ با ادرار، آزردگیهای‌ پوستی‌ ناشی از خراش‌ها و بریدگیهای‌ سطحی‌، خشکی‌ و ترک‌های‌ پوست‌، گزیدگی حشرات‌، و درمان‌ آفتاب‌سوختگی‌ مصرف‌ می‌شود.
فلاونوییدهای‌ موجود در گل‌همیشه‌ بهار از آزادشدن‌ هیستامین‌ و تولید پروستاگلاندین‌ها جلوگیری‌ می‌نمایند. ساپونین‌های‌ گل‌ همیشه‌ بهار از آزاد شدن‌ هیستامین‌، برادی کینین‌ و بعضی‌ از سایر واسطه های التهاب‌ جلوگیری‌ کرده‌ وبا کاهش‌ نفوذپذیری‌ مویرگها مانع‌ تراوش پلاسما به فضای میان بافتی (کاهش ادم) شده‌، مهاجرت‌ گلبولهای‌ سفید را به‌ناحیه‌ ملتهب‌ کاهش‌ می‌دهند. کارتنوییدهای گل‌ همیشه‌ بهار بخصوص‌ بتاکاروتن‌ پیش‌ساز ویتامین‌ A بوده‌ و به‌اثرات‌ ضدالتهاب‌ فلاونوییدها کمک‌ می کنند. کاروتنوییدها همچنین‌ همراه‌ با تانن‌ موجود در گیاه‌ ممکن‌ است‌ در پیشگیری‌ و بهبود حالت‌ قرمزی ‌، ادم‌ و درد ناشی از آفتاب‌ سوختگی‌ که‌ در اثراشعه‌ ماوراء بنفش‌ ایجاد می‌شود مؤثر باشند.
عوارض جانبی : خشکی و التهاب خفیف پوست
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
2720
سلام مامانا. نینی منم دقیقا 2 ماه دیگه میاد. پسره. من همه خریداشو کردم. ولی لباس هیچی نخریدم.

مارک آشور میخام بگیرم.

حالا چند تا بادی بخرم؟

چند تا لباس تو خونه ای بگیرم ؟ بادی و شلوار بگیرم یا بلوز و شلوار؟

دیگه چی بگیرم؟

برا بیرونش فقط یک بلوز و شلوار داره و کلاه و دستکش و پا پوش که مامانم از تهران براش خریده. مارکشم جونیوره. خیلی کوچکه. بازم لازمه؟

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر

سلام به همه مامانای گل .پسر من تیر به دنیا میاد میخواستم ازتون بپرسم به نظر شما خرید پتو اسپانیایی براش لازمه یا نه.

منظورم از اون پتوهایی که دکمه میخوره .تا چند وقتگی نی نی مورد مصرف داره؟

و یه سئوال دیگه هم دارم اونم اینه که سرهمی نیو برن براش بخرم یا نه.مصرف نداره
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
مامان فندقچه من اول کریر نگرفته بودم ولی چون همیشه با ماشین این ور اونور میریم مجبود شدم دوباره بگیرم البته حتما بیس دار بگیر و دقت کن که گودیش زیاد نباشه تا یکسال میشه استفاده کرد بعدشم صندلی ماشین
من که دارم و خیلی هم راضیم
2714
سلام
لباس برا فصل گرم...به نظر من...زیر دکمه دار نیم آستین زیردکمه و شلوار خوبه......حتی میشه برا تابستون رکابی خرید البته اگه نی نی حداقل 4 ماهش باشه و کولر روش نباشه...یه کت هم لازمه..(از اونا که جلوش دکمه داره...برای شبا که سردتره رو اونا بپوشین...یا مثلا تابستون وقتی از حمام میاد)....به نظر من سه دست....و با دو تا شلوار اضافی...من از این شلوار ارزونا چند تا خریدم...خیلی خوب و نرمه..برا وقتی بدون پوشک میذارمش که هوا بخوره و توش جیش کنه....
سرهمی نیوبرن اگه میخوایلیاسش براش گشاد نباشه لازمه...یه دونه بخربرا وقتی مهمون میاد...اگرم به نظرت اشکال نداره یکم بزرگ باشه....0 تا سه ماه بخر....اگه جوراب دار نباشه بهتره...من خودم دو تا جوراب دار داشتم...مارک نکست...درسته زود کوچیک شد...اما هرکی دخترمو دید یا عکساشو گفت عجب لباس قشگی...البته سایزصفرها هم با هم متفاوته!

برافصل سرد سرهمی مخمل جورابدار مفیده...م دخترمو هروقت بردم بیرون اونو رو لباسش تنش میکردم و پتو اسپانیایی...همین

در مورد پتو اسپانیایی من خیلی استفاده کردم....چون هوا تا الان سرد بود...حتی الانم شبا اونو میپیچم میبرمش بیرون....من لباس زیاد تنش نمیکنم...همون لباس خونه...با پتو....چون هنوز کوچیکه...همش دراز کشیدست

و جایی هم بریم ...وقتی خوابه همونو میندازم روش...فک کنم حداقل تا ششماه بشه استفاده کرد....بعدم که بازش به عنوان پتو

کریر رو من خیلی استفاده میکنم...جایی میرم میذارم توش...و تو خونه هم گاهی توش تکونش میدم آروم میشه

البته من فعلا توش قنداق فرنگیشو گذاشتم که بیاد بالا تر و صاف تر بشه...از خودش تنها نمیشههنوز استفاده کرد

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
لطفا به این سوالام جواب میدین؟ مرسی.نینیم دقیقا 2 ماه دیگه میاد.

1. مامانا وازلین فیروز رو به جای کرم بریر (پیشگیری از سوختگی)ماستلا میشه استفاده کرد؟

2. بادی زیر دکمه دار سایز صفر آشور رو تا چند ماه میشه معمولا استفاده کرد؟

3. میگن شلوار آشورو تا 3 یا 4 ماه میشه استفاده کرد. درسته؟

4. من کلا میخام فقط برا خونش بلوز زیر دکمه دار آستین بلند + شلوار بگیرم (2 دست سایز 0 آشور + 2 دست سایز 1 آشور ). کافیه؟

**** 3 تا بادی هم برا بیرون زیر لباساش داره.
**** 1 دونه سر همی صفر خارجی + یک بلوز و شلوار جونیور برا بیمارستانش که اینا دو تا تا یک ماهگی براش کوچک میشن. خیلی کوچیکن.

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
مامان 65 من وازلین فیروزم دارم ویتامین بریر ماستلا هم دارم به نظرم میشه استفاده کرد من که راضی بودم

سایزای 0 ایرانی بزرگه ولی بستگی داره نینیت ریز باشه یا درشت اینجوری نمیتونی پیشبینی کنی من سایز 0 به اورانو که روش زده 0 تا 1 ماه هنوز یک ماه نشده برا پسرم کوچیک شد چون قدش بلند بود ولی اشور معمولا لباساش قواره داره به نظر من 0 تا 3 ماه بگیری خیالت راحتتره

شلواراش بزرگه برای اوایل که نی نی کوچیکه یه رکابی زیر دگمه دار بگیر با کت و شلوار یا سرهمی بدون جوراب که راحت میشه تن بچه کرد سعی کن لباساشو تنگ انتخاب نکنی چون واقعا سختشونه و اصلا توش راحت نیستن ممکنه از دید شما قشنگ باشه ولی واقعا توش خیلی سختشونه
من از کریر توی ماشین فقط استفاده میکنم...به عنوان صندلی ماشین در واقع برام استفاده داشته
چون خودم رانندگی میکنم دخترمو از 40 روزگی گذاشتم توی کریر....

شلوارای آشور نسبت به سایزشون بزرگترن...مثلا بلوز و شلوار آشور سایز صفر برای دختر من بلوزشو از اول پوشید ولی شلوارشو الان که 3 ماهشه اندازشه...بازم به سایز نی نی بستگی داره
صبا جان نینی من احتمالا ریز باشه. یعنی خب من وزن اولیه ام 44 بود الان که 7 ماهم تموم شده تازه شدم 52 کیلو. شکمم هم کوچکه. دکترم میگه نینیم ریزه و کاملا هم طبیعیه چون وزن زیر 50 بوده.

حالا با این وضعیت نسبت بلوز زیر دکمه دار سایز صفر آشور رو با شلوار آشورو میخام بدونم چطوره. مثلا شلوارشو تا چند ماهگی میتونم استفاده کنم؟ بلوز زیر دکمه دارشو چی؟

راستی نینی من توی خرداد به دنیا میاد و هوا گرمه دیگه. فقط همون بلوز زیر دکمه دار و شلوار برا تو خونش کافیه یا نه؟

دیگه نمیخام مانتو هم بگیرم

سلام به همه

من اینجا رو دیر پیدا کردم و خودم نتونستم زیاد ازش بهره مند بشم ولی یه چیزایی که به نظرم میرسه میگم
1: لباسای آشور جنسش خیلی خوبه ولی مامانا توجه کنید یقه هاش خیلی بازه .من اول نمیدونستم و تمام لباسا رو آشور گرفتم ولی بعد که رفتم یه مارک دیگه خریدم دیدم نسبت به آشور چقدر یقش جمع تر و بهتره اینجوری سینه بچ باد نمیخوره

2:مامانا حرف فروشنده ها رو گوش نکنید و لباسا رو همه چیزشو بر نداری من الان تمام بوز هایی که زیر دکمه نبوده بدون استفاده مونده به نظر من از هر مدلی یه بادی که بسته به فصل میتونه رکابی یا آستین کوتاه یا بلند باشه /یه شورت عینکی /یه شلوار و نهایتا یه بلوز یا مانتو (از اینا که جلوش دکمه داره بخرین ) و از یه طرح لباس همه چیزشو نخرین دلتونو میزنه

3:در مورد پوشک من از اول مولفیکس گرفتم عالیه و راضیم /یه بارم مای بیبی سایز 1 گرفتم که چون کتون نبود چند تا بیشتر استفاده نکردم ولی برا روزای اول خوبه سایزش خیلی کوچولو هست /ماما هم کتونه و خوبه فقط چسبش مثل مولفیکس کش نمیاد

4: از این پستونکا که روش در داره بیفته زمین بسته میشه نخرید چون درش رو صورت بچه جا میندازه و اذیت میشن

5:لباسای نی نی ها رو تند تند اندازه کنید که مثل من نشید که چند تا از لباسای پسرم بهش کوچیک شد چون اندازه نکردم فکر میکردم بزرگه /لباسو تا تنش نکنید نمیفهمید که اندازشه

فعالا چیزی یادم نمیاد /یادم اومد میام میگم
زندگی چون گل سرخ است......پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...یادمان باشد اگر گل چیدیم........عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند
2706