2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست
سلام
مامانا حواستون باشه پماد کالاندولا رو نمی شه دایم استفاده کرد من خودم از کرم تعویض ماستلا استفاده می کنم که در واقع بیشترین نقشش پیشگیریه و تا حالا هم ازش راضی بودم با دکتر هم مشورت کردم که مدام استفاده می کنم ضرر نداشته باشه ولی دکتر گفت ماستلا اشکال نداره هر بار استفاده بشه ولی کالاندولا رو دایم نمی شه استفاده کرد.
LilySlim Weight loss tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممل جون منظور شما از کرم تعویض همون ژماد سوختگیه ماستلاست
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....
سلام به همه مامانا
دو تا سوال دارم اگه میشه بهم جواب بدید؟
1- سرویس روتختی نوزاد چی خوبه ؟ از کجا می تونم بخرم؟
2- سقف و دیوارهای اتاق کوچولوتون رو تزئین کردید؟ چه جوری تزئین کردید؟

مرسی
2731
آرزو جان من که از بهار گرفتم. هیچ کجا هم نداشته باشه حتما بهار داره
سما جان در مورد رو تختی دو سه صفحه قبل گفتن بچه ها
برای تزیین دیوار اتاق بچه هم میتونی از استیکر یا کاغذ دیواری استفاده کنی. برای سقف هم لوستر یا آویزهای فنری خیلی اتاقو خوشگل می کنه
مامی زو جان اگر زیر قیمت نگرفته باشی خیالت راحت که اصله. کلا چون بنی هاشم بورسه و مغازه ها ثابتن احتمال فروش جنس تقلبی کمه
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
سلام مامانامیخوایم سرویس چوب پسری وسفارش بدیم تورنگش بین آبی وسبزفیروزه ای موندیم دیروزشوهرم یه رنگ آبیشوپسندیدحالامیگه فیروزه ای بهتره نظرشماچیه بعدم اینکه رنگ ابی وفیروزه ای هرکدوم باچه رنگی قشنگترمیشن باطوسی یاکرم گیج شدم عجله هم دارم چون دیگه داره دیرمیشه هفته 33هستم بدبختی سرویس خوابش وآبی گرفتم بایداونم ببرم عوض کنم اگررنگ کمدش سبزبشه
کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
2738
آزاده جون آره روش وی کرم نوشته

creme pour le change
vitamin barrier cream
و تاکید کرده برای مصرف روزانه

درنای عزیز
کالاندولا یا کرم های مشابه چون ضد التهاب هستند بنابراین مقداری کورتون هم دارند وقتی بچه می سوزه بهترین گزینه هستند ولی وقتی پای بچه مشکل نداره و فقط می خوای پیشگیری کنی اصلا درست نیست کورتون مصرف بشه عوارضش در آینده گریبان گیر می شه
LilySlim Weight loss tickers
مامان زو جان قیمتش همینه خیالت راحت اصله ههههه
آدم برفی جان به نظر من آبی پسرونه تره به درد بزرگتریش هم بیشتر می خوره. بعدم ما که نمی دونیم تو چه تونی از آبی رو انتخاب کردی. سرویس پسر من آبی نفتی و سفیده و خوب هم درومده
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
آدم برفی جان
من سرویس پسرم رو سبز فیروزه ای گرفتم البته بیشترش به رنگ استخونیه و توش سبز فیروزه ای کار شده
خیلی دوستش دارم خیلی خوشگله یه جورایی تکه هر کی هم دید کلی تعریف کرد
اما برای ست کردن بقیه وسایلا مثل روتختی، پرده، فرش، ... خیلی سختی کشیدم آخرش هم یه دست نشد
اما تا دلت بخواد رنگ آبی با تنوع زیاد تو بازار هست
آبی که ماهم دیدیم آبی نفتیه میخوام ببینم باطوسی جالبترمیشه یاباکرم
کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
2706