2410
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277881 بازدید | 12994 پست
عزیزم به این می گن راکر :
http://www.ninibazar.com/products_pictures/lg_a7f02_maclaren_rocker_majesty_.jpg

این هم کارایی شه :
توضیحات:

- سبک

- قابل جمع شدن

- دارای بند حمل برای جابجا کردن

- به راحتی از نی نی لای لای به یک صندلی ثابت تبدیل می شود

- دارای حالت خواب

- دارای حالت ویبره آرامش بخش

- دارای سایبان و میله بازی قابل جدا شدن

- دارای کمربند 5 طرفه برای امنیت بیشتر

- دارای محافظ سر قابل جدا شدن

- قابل استفاده از بدو تولد تا وزن حداقل 9 کیلوگرم
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان نقطه ممنون از راهنماییتون
پس با توجه به راحتی راکر فکر کنم یک راکر و یک صندلی ماشین 0 تا 4 سال بگیرم خوب باشه من دوقلو دارم و خدا بخواد باید از همه چیز دوتا بگیرم .

راستی این صندلی ماشین ها که می گن از بدو تولد می شه استفاده کرد کسی استفاده کرده واقعا راحته؟

در مورد کالسکه نظرتون چیه ؟ یعنی دوتا بچه رو می شه تنهایی برد بیرون ؟ اگه دو تا کالسکه تکی بگیرم بهتر از کالسکه دوقلویی نیست؟
مهربانو جون سعی کن از حالا سر سینه ها تو چرب کنی با روغن بادام یا روغن زیتون....
این تجربه خودمه...سر بچه اولم که مرتب چرب کردم هیچ مشکلی نداشتم ولی سر بچه دومم که درست و حسابی چرب نکردم خیلی زجر کشیدم...همش با گریه سینه دهن نی نی میذاشتم...
در مورد کرم دکتر نی نیه من گفت اصلا هیچ کرمی استفاده نکن....میگفت برای نی نی ضرر داره هر چند هم خوب سینتو بشوری بازم نباید بزنی...منم نزنم ....
به توصیه دکتر زنانم و دکتر نی نی فقط از شیر خودم سر سینه ها می زدم....و به گفته دکتر نی نی روش شیردهیم رو تغییر دادم....چون دختر من نوک سینه رو میگرفت و دکی گفت باید سرشو با دست بگیری محکم و نذاری بره عقب که فقط نوک سینه رو بگیره باید کل هاله بره تو دهنش....
ببخشید طولانی شد ولی تجربمو گفتم چون خیلی برای خودم دردناک بود....
والا مهربان بانو جان در مورد شقاق سینه من اطلاع دقیقی ندارم چون خوشبختانه دچارش نشدم با وجود اینکه پسرم خیلی گاز می گرفت ولی کار به زخم شدن نرسید.
کالاندولا رو داروخونه ها میفروشن و یه جلد سفید و نارنجی فلزی داره. به نظرم بیخود پولتونو برای خرید کرمهای سوختگی خارجی هدر ندید که واقعا هیچ کدوم مثل همین کالاندولا یا وازلین فیروز سوختگی رو خوب نمی کنن.
در مورد شقاق خیلی نگران نباش و توصیه تینا رو گوش کن. اگر درست شیر بدی و کل هاله داخل دهن بچه باشه سینه آسیب زیادی نمی بینه.
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
رزا جان من خودم یه کالسکه خیلی بزرگ برای پسرم گرفتم و با وجود محاسن بسیار زیادش به خاطر سایز بزرگش همه جا قابل استفاده نیست.
به نظرم برای دوقلوها بهتره از کالسکه هایی بگیری که به جای قرار دادن دو تا کالسکه بقل هم یکی از بچه ها جلو قرار می گیره و دومی عقب می شینه. بزار ببینم عکسی برات پیدا می کنم
2714
رزا جان در مورد صندلی ماشین توصیه می کنن تا وقتی بچه نمی شینه از صندلی استفاده نشه چون به کمرش فشار میاد به خاطر همین یا صندلیهایی بگیر که کاملا به حالت نیمه خوابیده درمیان که البته اگه ماشینتون شاسی بلند نباشه با توجه به فضای کم پشت صندلی راننده و اینکه باید صندلیها به کمربندهای دو طرف بسته بشه خیلی قابل استفاده نیست.
بهترین مورد برای استفاده زیر چهار ماه به عنوان صندلی ماشین همون کریره که کاملا خوابیده میشه و کوچیکه و به راحتی بین صندلیها ثابت میشه
البته اگر قصد داری از این مدل بخری باید به نمایندگیها بسپری تا برات از این مدل سفارش بزارن. بنابراین یه مقدار طول می کشه تا به دستت برسه
در مورد بیرون بردن با کالسکه هم تا وقتی بچه راه نیفتاده خیلی به کار میاد به نظرم. البته من خودم ماشین دارم و زیاد پیاده روی نمیرم ولی برای مسافرتها یا خریدهای طولانی واقعا لازمه چون آدم از کمر میفته و همه جا هم که نمیشه با ماشین رفت.
ولی با توجه به اینکه دو تا نی نی داری حتما باید دو تا صندلی بگیری مادر چون بچه ها که راه بیفتن مخصوصا اگر پسر بچه باشن یک لحظه تو ماشین آروم نمیگیرن و تنها وسیله برای مهارشون همون صندلی ماشینه. من خودم از همون اول به گریه های پسرم اهمیت ندادم و اول تو کریر و بعد تو صندلی ماشین گذاشتم به خاطر همین الان راحت تو صندلی می مونه و من میتونم به کارهام برسم. البته بگم که همیشه از موزیک مورد علاقه پسرم هم استفاده می کنم تا رو صندلی میخکوب بشه و داد و هوار نکنه.
الهی بمیرم براتتتت با این گرونی و خرجها همه چیز دو تا دوتااااااا
مامان فندوقچه جان
حرف منو خواهرانه گوش کن و مینی واشر نگیر که یه خرج اضافه و جا تنگ کنه. من مینی واشر گرفتم و دریغ از اینکه یک باررررررررررررر استفاده اش کنم. لباسهای پسرمو از اول توی ماشین خودمون ریختم چون رفلاکس داشت و روزی 5-6 دست لباس کثیف می کرد و منم روزهای اول نمی رسیدم با دست بشورم به خاطر همین بی خیال وسواس شدم و همه رو با هم میرختم تو ماشین.
حتی اونهایی که خیلی هم حساس هستن بعد سه چهار ماه کوتاه میان و به همون ماشین خودشون که خشک کن درست و درمون داره و لباسها رو گوله نمی کنه اکتفا می کنن.
فقط لباسهاشو جدا از خودتون بشور کافیه
مدیسا جان فکر کنم خارش سینه هات به خاطر حساسیت به پدها نیست چون جنس پدها ضد حساسیته. بلکه به خاطر نشتی شیر و عرق کردن سینه هاته. سعی کن فاصله عوض کردن پدهاتو کمتر کنی ببینی خارش سینه هات کم نمیشه
2706