2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278005 بازدید | 12994 پست
چه خوبه این وانت الهه جون، خیلی خوشم اومد، فقط یه سوالی، اگه بچه بزرگتر شد دوست داشت آب بازی بکنه می شه وانشو رو زمین گذاشت که خطر ناک نباشه؟ و اینکه چند گرفتی ؟ :) مرسی عکس واضحتر گذاشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهه جون ممنون ... واقعا چیز خوبیه
فرشته من ،سبحان ، 1393/6/6 زمینی شد تا من مادر بشم و هم نفس زندگیم پدر ... تا خوشبختیمون رو تکمیل کنه ... تا با خودش کرور کرور شادی بیاره برامون ... تا ... خدایا شکرت ...
2728
5 شنبه 11 اردیبهشت نی‌نی‌پوش با مجموعه‌ای از لباس‌های تابستانی میزبان همه شما دوستای خوبه. شوی تابستونه ما برای همه بچه‌های نیوبرن تا 24 ماهه... از ساعت 11 تا 19. برای اطلاع از نشونی با این شماره تماس بگیرید 09301601011 یا برامون مسیج بذارید Email: Ninipoosh.babyclothes@yahoo.com Facebook:ninipoosh Instagram:ninipoosh
سلام به ماماناى گل چون پست قبلیارو کامل نخوندم نمى دونم اینى که مى گم تکراریه یا نه ! راجع به کریر مکسى کوزى : من چون دوقلو دارم و مجبورم دوتا از همه چیز بگیرم کریر هم دو تا گرفتم ولى رنگاى مختلف ( قرمز و طرح لى ) اگه کسى خواست بخره قرمزشو نگیره چون الآن که بچه ها تقریباً دو ماهشونه خیلى بیرون نرفتن ولى تو خونه بعضى وقتا از کریرا واسه خوابوندن استفاده مى شه ( که بنظر من این کارو نکنین ! ) واسه همین تشکچه توش مال قرمزه فرمش عوض شده ! و فکر کنم کلاً پارچه طرح لیه جنسش انگار محکمتره . حالا رنگاى دیگشو نمى دونم ولى بین این دو رنگ اگه خواستین بگیرین این تجربه من بود :)
سلام دوستان من بالاخره سیسمونی نی نی رو دارم تکمیل میکنم....ولی هنوز واسه خوابش هیچی نگرفتم...نمیدونم نی نی لالای یا کریر بگیرم؟ تخت پارک یا گهواره؟ آخه هرکسی یه نظری داره...منم حسابی گیج شدم
خدایا شکرت که دختر م بغلمه.
راستی محصولات بهداشتی موستلا گرفتم...بجای شامپوی سرو بدن، ژل گرفتم که واسه سروبدن استفاده میشه کسی تا حالا استفاده کرده؟؟ دسمال مرطوب هم فارمسی گرفتم ولی نمیدونم خوبه یا نه. پوشک هم پمپرز
خدایا شکرت که دختر م بغلمه.
2738
رها خانمى شامپو سر و بدن موستلا خوبه که من از اون تو حموم استفاده مى کنم ، یه مدل دیگش که پمپیه ( درمو کلینزینگ ) اگه منظورت از ژل اون باشه دم دستشویى واسه وقت شستن باسن ! از همه محصولات موستلا که تا حالا گرفتم ( کرم بریر باسن ، کرم صورت و روغن ماساژ ... ) راضیم . فقط لوسیونش خیلى بکارم نیومد و به چیز دیگه که واسه شستن صورت و باسن بدون نیاز به آب ( فیزیو ب ب )
سلام دوستان من برای خرید سیسمونی میام تهران تصمیم گرفتم اول برم فروشگاه های ولیعصر مث نی نی سالن و ... و شاید بهار نرم.آذین جون و بقیه ی دوستای باتجربه نظر بدید پلیزززززززززززززززززززززز
2706